מהפך חדר עם טפט לקישוט הבית

/
/
/
238 Views

בכניסה לבית, אנשים כמעט תמיד יבחינו בקירות ראשונים מכיוון שהם שטח הפנים הגדול ביותר בכל חדר נתון. העיצובים על הקיר ימשכו את תשומת הלב של כל אחד, וגם אם מסביב יש ריהוט ועיצוב יוקרתיים, אם הקירות לא מבוצעים היטב, החדר לא מואר כמו שהוא אמור להיות. במילים פשוטות, לקירות תפקיד מכריע בתכנון ועיצוב פנים. בחירת הטפט המתאים לעיצוב הבית היא מרכיב חשוב בהענקת חיוניות לכל חדר.

אתה יכול לשפץ את קיר החדר מבלי לשנות את מיקומו של הרהיטים לחלוטין, או לקנות מגוון עיצובים חדשים, או לשנות בצורה חמורה את נושא החדר. אם כבר מסתפקים בהתנהלות הדברים, שינוי מהיר בטפטים יחייה את החדר באופן מיידי וישנה את כל התחושה והמראה שלו. הגורם החשוב ביותר כאן הוא בחירת הטפט והגבול הנכונים של נייר קיר לשילוב עם שאר הנושא והמבנה הכללי של החדר.

אז איך בוחרים את העיצוב הנכון של טפט לעיצוב הבית שישתלב בצורה מושלמת עם כל החדר והריהוט שלו?

ראשית, תצטרך לשקול את הנושא הקיים של החדר, כמו גם את הפרטים של הרהיטים ואביזרים אחרים. האם זה עכשווי? מדינה? מערבי? אֲמֶרִיקָאִי? ויקטוריאני או צרפתי אולי? מה לגבי הצבעים והגוונים השולטים של הריהוט והעיצוב? הבחירה שלך בטפט לקישוט הבית ובשוליים של נייר קיר צריכה להתאזן היטב עם הכל. הטפט – הגוון, הדוגמה והמרקם שלו – לא צריך להיות משתלט מדי, וגם לא צריך להיות חסר משמעות או פשוט מדי שלא יוכל ליצור את האפקט הרצוי. ערבוב והתאמת גבולות של טפטים וניירות קיר היא דרך מצוינת לשפר גם כל חדר.

קריאה של מגזינים לשיפור הבית עוזרת להחליט אילו צבעים ודוגמאות משתלבים היטב עם מוטיבים מסוימים. התייעצות עם מעצב פנים היא דרך מצוינת להתמודד עם דילמה כזו, אך שימו לב ששירותים מקצועיים יכולים להיות יקרים.

לאחר שתחליט תחילה איזה דפוס צריך להיות ציור הקיר וגבול נייר הקיר שלך, ערוך רשימה של 5 העיצובים המובילים שאתה רוצה, ואז בקש מכמה חברות טפטים דוגמאות של העיצובים שבחרת. לאחר שתקבלו את העיצובים, הדביקו אותם על הקירות למשך מספר ימים ונסו להבחין איזה טפט לעיצוב הבית מתאים ביותר לסגנון שלכם. אתה יכול גם למקם אותו על הרהיטים, הספה והעיצוב שלך כדי לראות אילו מהם מתאימים ביותר.

דבר חשוב שיש לקחת בחשבון לפני רכישת שוליים נייר קיר או טפט לקישוט הבית הוא מצב הקירות שלך. קירות עקומים נראים טוב יותר כשהם מכוסים בטפט המעוצב בפסים מודגשים. ציורי קיר פרחוניים יכולים להסתיר ביעילות סדקים או להסוות את הצורה הלא שגרתית של החדר. עבור קירות עם מעט פגמים וסדקים, טפטים בגימור מזויף יכולים להסתיר אותם ביעילות.

החדר עצמו הוא דבר נוסף שיש לקחת בחשבון כאשר בוחנים סוגים שונים של חומרי טפט. אם אתם עומדים לשפץ את הסלון ואת חדר האוכל, לכו על טפט נייר. לקירות שצריכים להיות בעלי משטחים קלים לניקוי, כמו אלה במטבח, בחדר האמבטיה ובחדר הילדים, כדאי לבחור בטפטים לעיצוב הבית בציפוי ויניל או ויניל. טפטי ויניל עמידים יותר מאלה העשויים מנייר, מה שהופך אותם לבחירה מצוינת עבור חדרים שבהם הטפטים סובלים יותר מבלאי מאשר רוב החללים האחרים בבית.

לאחר שלבסוף בחרת, מדוד תחילה את החדר כדי לקבוע בדיוק כמה לחמניות אתה צריך. גם כמה תוספות לא יזיקו. אז אתה יכול לבצע את ההזמנה שלך בביטחון!Source by Tammy Billings

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved