מהו עיצוב כפרי לוקס?

/
/
/
268 Views

כל היבט של הבית שלך יכול להפוך לחלק מהנושא הקישוט שלך, כולל הדלתות שלך. בתים מעוצבים יוקרתיים כפריים כוללים לרוב דלתות הזזה של אסם. דלתות אלו משמשות בדרך כלל לסגירת אזורים כגון ארונות או מזווה. מתואר בפשטות; הן דלתות מסוגננות עשויות עץ אשר בדרך כלל כוללות פיתוחים וצבע טבעי או ניטרלי. דלתות הזזה של אסם יושבות על מחווני מתכת. הם דרך מהנה להפריד בין חלל תוך יצירת תחושה פתוחה והכל תוך תוספת לעיצוב היוקרתי הכפרי.

במטבח דלת הזזה של אסם מושלמת לסגירת המזווה, אבל העיצוב היוקרתי הכפרי לא חייב לעצור שם. המטבח הוא המקום המושלם ליישם את העיצוב הזה מכיוון שקל לערבב תפאורה גברית ונשית. הארונות הם בדרך כלל המקום שבו העיצוב הנשי בא לידי ביטוי. ארונות יוקרה כפריים לרוב מזוגגים בגימור לבן מעוצב. כדי להוסיף קצת כישרון אתה יכול להוסיף דלתות זכוכית על כמה ארונות, מה שייצור מבטא, או על כל הארונות, מה שיוצר תחושה פתוחה ואוורירית יותר. אותו חומר לבן במצוקה מובא לרוב למקרר עם דלתות מותאמות אישית, המתאימות לארונות. זוהי דרך מצוינת להסתיר את המכשירים שלך, ובמקביל להוסיף עוד נשיות למטבח שלך. השפריץ האחורי במטבח יוקרתי כפרי משתרע מאוד, כאשר עיצובים מסוימים הם גבריים יותר מאחרים. אם את מחפשת מראה נשי יותר מקובל ללכת על אריחים בהירים יותר, כמו אריחי רכבת תחתית, אם את הולכת על מראה גברי יותר כהה יותר נעשה שימוש נפוץ בכתמי גב בגווני אדמה. כדי לקשור את העיצוב הגברי, משטחי השיש הם לרוב גווני אדמה כהים יותר. מטבחי יוקרה כפריים משתמשים לרוב בדלפק גרניט, שלא רק מביא לגבריות אלא גם מוסיפים את התחושה היוקרתית.

ממשיכים דרך הבית, חשוב לבצע את עיצוב היוקרה הכפרי. אזורי מגורים אינם יוצאי דופן. זה כולל; סלונים, פינות ישיבה וחדרי שינה. הדבר החשוב ביותר שיש לזכור בעת עיצוב אזורי מגורים הוא הרהיטים. עיצוב יוקרתי כפרי סובב מאוד סביב בחירת הרהיטים שלך. רכישת ספה בצבע בהיר, זו יכולה להיות מכל טקסטיל, והצבתה עם ריהוט ביתי תעשייתי יותר היא דרך מצוינת להשיג את המראה הזה. יצירות מודרניות תעשייתיות משמשות לעתים קרובות כדי להביא את הכישרון הכפרי לאזורי המגורים. זה כולל שולחנות קפה, הכוללים פלטת עץ טבעי ורגלי מתכת והדגשים. חשוב לשמור על מראה ניטרלי או טבעי באזורי המגורים שלך. כריות ושמיכות מתאפיינים לעתים קרובות בטקסטורות שונות כדי לצייר את העין, במקום להיות בעלי צבעים ודפוסים שונים.

עיצוב היוקרה הכפרי פופולרי מאוד כרגע. עיצוב זה הוא דרך נהדרת לגרום לבית שלך להיראות מודרני ושיקי, תוך כדי שהוא מרגיש נעים ונוח. עם שילוב של עיצוב גברי ונשי, אופנה עילית וביתי, איך אפשר לטעות ולקשט את הבית שלך בעיצוב יוקרתי כפרי.Source by Charlotte Lindsay

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved