מדריך קישוטי חג המולד בחוץ חלק 3

/
/
/
344 Views

במאמר הקודם על טיפים לקישוטי חג המולד בחוץ, דנו בכמה שיטות ממש פשוטות שבהן נוכל להשתמש ביעילות כדי ליצור גפנים בעבודת יד כדי להוסיף חיים נוספים לחלונות ולקירות המשעממים שלך. למרות שהגפנים עצמן נראות טוב ומרעננות כשהן עושות אותן היטב, הן עדיין יכולות להיראות די פשוטות. עבור חלק 3 זה, נתקדם יותר ונחקור כמה רעיונות להוספת חיים ואווירה לגפנים המשעממות שלך.

יש הרבה חפצים קטנים שבהם אתה יכול להשתמש כדי לקשט את הגפנים שלך. חלקם הם פריטי עבודת יד שתוכלו להכין בעצמכם בעזרת מעט עזרת מדריכים, בעוד שאחרים ניתן לקנות בקלות בחנויות אומנות או אפילו בסופרמרקט.

לא משנה מה תבחרו, הרעיון הבסיסי הוא לזרוק כמה צבעים כמו לבן ואדום לגפנים שלכם. אחת הדרכים לעשות זאת היא לקנות ורדים מנייר קרפים מוכנים. הם מגיעים במגוון צבעים וניתן לחבר אותם לגפנים שלך ישירות מהאריזה.

ראיתי כמה חלונות וקירות נראים ממש טוב עם ורדים על גפנים ממרחק של 30 רגל. עם זאת, החיסרון בכך הוא שהם יכולים להיות מעט יקרים. אם אתה מעוניין לקפל ורדים משלך, ישנם אתרי משאבים רבים בגוגל שילמדו אותך צעד אחר צעד כיצד.

דרך נוספת היא להצמיד להם שורה של אורות חג המולד קטנים. למרות שהם לא מרעננים כמו ורדים מנייר, לאורות יש משיכה משלהם ויכולים להאיר לילה חשוך ומשעמם. הם גם זולים יחסית וניתן לעשות בהם שימוש חוזר במקומות אחרים או לשנה הבאה. מלבד אורות ושושנים, ייתכן שתרצה לשקול קישוטי עץ חג המולד סטנדרטיים כמו כדורים ופעמונים.

אז הנה לכם הקיר הצבעוני והתוסס באמת שלכם. לרעיונות נוספים על קישוטי חג המולד בחוץ, עיין בחלק 4 של הסדרה.Source by Christiana Brown

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved