מדריך לשיפוץ חדרי אמבטיה

/
/
/
312 Views

יש סיבה לכך ששחקנים הוליוודיים רבים שומרים את הפרסים שלהם בחדר האמבטיה שלהם — כל האורחים שלהם יבקרו בחדר הזה בשלב מסוים, אז למה לא לשים את הגביעים במקום שכולם יראו אותם? אבל גם אם לא זכית באף פרסי אוסקר, האורחים שלך עדיין יבדקו את חדר האמבטיה שלך. שיפוץ חדר אמבטיה עשוי היטב יכול להרשים את האורחים שלך ולהעלות את ערך הבית שלך.

שיפוץ חדר אמבטיה יכול להיות פשוט כמו צבע ואביזרים חדשים, או שזה יכול להיות שיפוץ והרחבה מוחלטת. אם אתה רוצה להתחיל בשיפוץ חדר אמבטיה, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להעריך את חדר האמבטיה הנוכחי שלך.

חשוב על השאלות הבאות כדי לוודא שאתה מפיק את המרב מהפרויקט שלך:

כמה אנשים ישתמשו בשירותים?

אם משפחה חולקת חדר אמבטיה אחד, ייתכן שיהיה רעיון טוב שיהיה אזור נפרד לשירותים ולמקלחת, כך שמישהו יוכל להתקלח בזמן שאדם אחר משתמש במראה ובאיפור.

מה המצב הנוכחי של חדר האמבטיה?

תקיפת אריחים מלוכלכים עם אקונומיקה או תמיסת ניקוי אריחים תעשייתית, ליטוש הגופים והוספת אורות בהירים יותר יכולים להחזיר את הניצוץ לחדר האמבטיה שלך ולעלות לא פחות משיפוץ. אבל אם חדר האמבטיה לא מעודכן, מתפרק או סתם משעמם, שקול שינויים אינטנסיביים יותר.

כמה כסף יש לך עבור השיפוץ?

לפני שתתחיל, תחשוב כמה כסף אתה יכול להרשות לעצמך באופן ריאלי. שום פרויקט שיפוץ לא אמור להכניס אותך לחובות. ברגע שיש לך תקציב, צא לחנות לחומרי בניין המקומית שלך כדי לבדוק מחירים. עשה השוואה והתחיל לחפש עסקאות לפני שתתחיל בפרויקט השיפוץ שלך. אתה לא צריך לקנות הכל בבת אחת; אתה יכול בקלות לחכות למכירות בחנות כדי לקנות את הכלים שאתה צריך ולאחסן אותם.

כמה עבודה אתה יכול לעשות בעצמך?

אם זה פרויקט השיפוץ הראשון שלך, לך בקלות. תצטרך להשתמש בחדר הזה, אז וודא שאתה לא מכניס את עצמך לצרות. אם חדר האמבטיה שלך צריך חיווט חדש, אינסטלציה או אפילו אריחים, אל תפחד לבקש עזרה מקצועית. רק וודא שאתה לוקח בחשבון את זה בתקציב שלך.

כמה מקום יש לך?

אם אתה יכול להפיל קירות, הקפד לתכנן מראש. דלתות כיס ומקלחת, לא אמבטיה, הן דרכים קלות לחסוך במקום.

כמה זמן תשתמשו בשירותים?

אם אתה משפץ כדי לעזור למכור את הבית שלך, או אולי תמכור בקרוב, אולי עדיף להישאר עם שינויים פשוטים ושמרניים. תגרום לדברים לעבוד ולהיראות נקיים, אבל אל תוסיף את ג'קוזי החלומות שלך.

שאלות אלו עוסקות בכמה מהנקודות הבסיסיות ביותר של שיפוץ חדר אמבטיה. תכננו מראש, תקצבו תקציב, צפו בעסקאות ואל תפחדו לבקש עזרה. זכרו, דוגמנות בחדר האמבטיה צריכה להיות מהנה, והתוצאות כולן להנאתכם. הפק את המירב מזה.Source by Ken Marlborough

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved