מדריך לרכישת כסאות מבקרים למשרד שלך

/
/
/
293 Views

לאחר שתהיה מוכן לריהוט אזורי העבודה עבור העובדים שלך, תוכל להתמקד ביצירת נוחות רבה יותר עבור המבקרים במשרד שלך. המפתח להצלחה הוא בחירת כסאות המבקרים הנכונים. הם צריכים לגרום למבקרים להיות נוחים ורגועים ולעורר אמון בעסק שלך. גלה כיצד להשיג את כל זה ועוד.

פריסת אזור ישיבה

עדיף שתנסח את פריסת פינת הישיבה לפני שאתה הולך לקנות כיסאות מבקרים. זה ייתן לך מושג לגבי מספר הרהיטים שאתה צריך להשיג והגודל שלהם. בעת יצירת הפריסה, עליך לקחת בחשבון את כמות השטח הפנוי ואת מספר המבקרים הממוצע במשרד שלך על בסיס שעתי.

זכור כי צריך להיות מרחק של 15 אינצ'ים בין שולחן קפה לבין רהיטי הישיבה סביבו. שולחנות צד, לעומת זאת, צריכים להיות במרחק של כ-4 אינץ' בלבד. צריך להיות גם מרחק קטן בין הכיסאות.

גודל

גודל כסאות המבקרים שתקנה יהיה תלוי בפריסה שיצרת. זכור שדגמים עם משענות יד וכאלה עם עיצוב אמבטיה יתפסו יותר מקום. האחרונים הם גם רחבים יותר וגם עמוקים יותר. לנוחות מירבית, גובה המושב צריך להיות בין 16 ל-21 אינץ'.

סִגְנוֹן

הסגנונות העיקריים שאתה יכול לבחור הם מודרניים וקלאסיים. החלקים הקלאסיים גדולים וכבדים יותר. בדרך כלל יש להם אלמנטים דקורטיביים מורכבים. הם מתאימים למשרדים גדולים יותר ולחברות שצריכות להדגיש את ההיסטוריה והמסורת הארוכה שלהן.

רוב הקונים מעדיפים את הסגנון המודרני. יש לו צורות גיאומטריות נקיות וקווים ישרים. החלקים הם קומפקטיים ופונקציונליים. האלמנטים הדקורטיביים ממלאים תפקיד פונקציונלי. בעוד שצבעים כמו שחור ולבן שולטים, חלקים רבים עשויים מפלסטיק מגיעים בגוונים בהירים כמו אדום, צהוב, ירוק וכתום. גוונים אלו מועדפים על ידי חברות יצירתיות כמו סטודיו לעיצוב.

לְעַצֵב

כסאות המבקרים המסורתיים עם ארבע רגליים עם משענת גב וללא משענות יד הם פשוטים ובעלי משיכה קלאסית אלגנטית. דגמי שלוחה הם אופציה פופולרית מכיוון שהם קומפקטיים, קלים לשימוש וקלים להזזה, במידת הצורך. מה שנקרא כסאות בית הקפה בעלי מבנה יחיד המספק תמיכה לגב ומשענות ידיים תופסים מעט יותר מקום, אך יש להם מראה אטרקטיבי יותר ומספקים נוחות רבה יותר. דגמי האמבטיה אלגנטיים וסופר נוחים. הם בחירה מצוינת.

אחרון חביב, כדאי לשקול את הדגם של כסאות המבקרים. הם צריכים להיות יציבים ועמידים. דגמי המתכת והפלסטיק הם פונקציונליים ובמחיר סביר ואילו אלה העשויים מעץ ועור מתוחכמים למדי.Source by Munira Altaf

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved