מבוא לגזיבו

/
/
/
442 Views

ה ביתן הוא מבנה ביתן המשמש שנים רבות כחלל ציבורי רחב ידיים, ללהקות לנגן או לפגוש אנשים. סרטים רבים מראים זוגות מושפעים רוקדים בביתן, והרבה אנשים זוכרים את סצינת הגזיבו ההיא ב"צליל המוזיקה".

כיום אנשים רבים בוחרים להציב ביתן בגינה או בחצר האחורית שלהם, חלקם מכינים ביתן מיוחד לנישואין ואחרים ביתן ספא לדברים הטובים יותר בחיים, ביתן הופך אט אט לתכונת שדרוג בית סטנדרטית.

גזיבו תוכננו במקור לספק צל ומחסה בסיסי, אבל היום הביתן הופך למשהו הרבה יותר מפארק הגזיבו הרגיל שהיינו רואים. הגרסאות המוקדמות יותר של הגזיבו היו מוצקות יותר מכפי שהן היום, ורוב הגזיבו שימשו בעיקר כביתנים.

גינה ביתן מהווה תוספת נחמדה לכל גינה, תוכלו לבלות בקרים שטופי שמש בביתן בקריאת עיתון או האזנה למוזיקה, אין ספק שזו תכונה חדשה לגינה גדולה, סידור החלל ושימוש בפאונה כקישוט. גזיבו לגינה הוא אחד הדברים שאתה לא יכול לדמיין שלעולם לא יהיה לך יום אחרי שקיבלת אותו. לא משנה מהי הסביבה של הגינה שלך, יש גזיבו לגינה בחוץ שרק מחכה לקנייה.

כשחושבים על גזיבו לגינה תצטרכו לחשוב גם באיזה חומר להשתמש בבנייתו. עץ הוא הבחירה הטבעית עבור רוב האנשים, מכיוון שהוא טבעי וממוקם בגינה הוא הולך עם כל מה שמסביבו. ישנם כמה סוגים שונים של עצים שבהם אתה יכול להשתמש למטרה זו, אורן, ארז וסקויה. אורן הוא העץ הרך ביותר, מתיישן עד לצהוב עשיר ומשלים את ירוקי העד שמסביב. הארז בעל חוסן כללי גבוה יותר, נוטה פחות להירקב, ומתיישן עד לצבע אפור-חום.

גזיבו למרפסת הוא גזיבו שיושב על או מובנה במרפסת שלכם וקל מאוד ובמחיר סביר לביצוע. הדבר הנהדר בגזיבו למרפסת הוא שאתה יכול לעצב עבורו פטיו חדש, או אפילו להוסיף גזיבו לפטיו שכבר נבנה. תצטרך להתחשב ברצינות בחומרים המשמשים, אבל בעצם אין סיבה שלא יהיה לך ביתן פטיו שתוכל לבלות בו את הערבים שלך. הצבת גזיבו למרפסת חשובה, גודל קטן עד בינוני כנראה ירצה להשתמש בפינה כדי למקם את הגזיבו, כך הוא ינצל את רוב השטח ביעילות.

פטיו גדול מעניק לך גמישות רבה יותר, ואתה יכול לבחור בכל מקום שתרצה, בתנאי שיש לך מספיק מקום לביתן.

ניתן אפילו למקם גזיבו למרפסת על גבי הפטיו, זה יחייב בחינה מדוקדקת של חומר השימוש אבל זה אפשרי מאוד. הגזיבו החזקים ביותר עשויים ממתכת. מה שהביתן עשוי ממנו, רוב הסיכויים שרק ההוריקנים החזקים והמיוחדים ביותר יפריעו לו.

ביתן ג'קוזי הוא באמת שדרוג, לא רק לגינה או לחצר האחורית… אלא לחיים שלכם, דמיינו טבילה חמימה בינואר המקפיא, כוס יין נחמדה… אלה החיים. יצרני גזיבו רבים של ספא מייצרים את הגזיבו גם כהגנה מפני פגעי מזג האוויר, כך שתוכלו להשתמש בו גם כחדר חיצוני מוגן. כאשר אתה בוחר להוסיף סביבת ספא ​​לחצר האחורית או לסיפון שלך, אתה רוצה להפוך את החוויה לפרטי ומנחם ביותר שאפשר.

עם גזיבו ג'קוזי, אתה יכול להקיף את הג'קוזי שלך עם סוכת עץ סקויה או אפילו להוסיף מסכים כדי להרחיק חרקים מעופפים מחוויית הספא שלך. אתה יכול למצוא גזיבו ג'קוזי שמגיעים גם בנויים מראש וגם מוכנים להרכבה, או למצוא תוכניות לגזיבו אם יש לך ניסיון בנגרות. ביתן ג'קוזי יכול להפוך למרכז תשומת הלב במיקומו, אתה יכול להוסיף תכונות רבות סביבו כדי לשפר את חווית הטבילה, ניתן להוסיף אורות, מוזיקה ועוד הרבה יותר לסביבת הג'קוזי כדי ליהנות באופן מלא מהספא הנהדר הזה ביתן.

מה שתגיד ביתן אתה בוחר, תהנה ממנו עד הסוף. גזיבו יכול להגיע כערכת עשה זאת בעצמך, ואתה יכול להפוך את הבנייה שלו לפעילות משפחתית, ערכות אלה מגיעות מתישהו עם סרטון הדרכה שכולכם יכולים לצפות ביחד. כמעט תמיד ישנה אפשרות להתקשר למומחים ולבקש מהם להקים עבורך את הביתן.Source by Daniel Roshard

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved