לקשט עם אמנות חצר מתכת

/
/
/
409 Views

הצבת אמנות חצר מתכת בבית יכולה להיות דרך מהנה ואטרקטיבית לשפר את המראה של החצר או הבית. אמנות חצר מתכת מגיעה בצורות רבות, החל מנורות מתכת, מחזיקי מנורות ושלטים, ועד לסמני כתובות, שלטי גינה, קישוטים עונתיים, חגים או כל השנה, שלטי שם משפחה וחפצים דקורטיביים בלבד.

מסמלים גחמניים ומקסימים ועד לסמלים דתיים רציניים, ישנם סוגים רבים של אמנות שאדם יכול להשתמש בהם כדי לבטא את אישיותו, לספר סיפור, לפרסם תחביבים, רעיונות פוליטיים או דתיים, או לזהות את תושבי המקום.

שלטים הם צורה נפוצה של עיצוב חצר. שלטים רבים מכריזים על שם המשפחה המתגוררת בבית שבו הם מוצגים, או את שם הבית, העסק, החווה או החווה. חלקם כוללים את השנה שבה הוקם הבית, העסק או המשפחה. לשלטים אחרים יש אמירות כיפיות או חגיגיות, או מאייתים ציטוט או סנטימנט מועדפים. שלטי קבלת פנים נראים בדרך כלל על אמנות חצר מתכת. לוגו או שמות של קבוצות ספורט הפכו נפוצים יותר ויותר בחצרות ברחבי אמריקה.

אמנות חצר מתכת עונתית פופולרית מאוד. חג הפסחא, יום העצמאות, ליל כל הקדושים וכמובן חג המולד, הם חגים שאמריקאים רבים מלבישים את החצר שלהם עבורם ואמנות בחצר מתכת היא בחירה נפוצה לקישוטים מכיוון שהיא עומדת בפני מזג האוויר, נראית נהדר, קלה להצבה ולהזזה , ומאחסן היטב.

בעלי חיים הם חפצי מתכת אופנתיים מאוד, מהפלמינגו הורודים הנראים לעתים קרובות ועד לציפורים, זוחלים ויונקים למיניהם. יתד חצר מתכת עם פרפרים חינניים הוא תוספת מדהימה לערוגה. מגוון ציפורי מתכת ופריחה יכולים לפאר פטיו ולהוסיף למשיכה שלו. להקת תרנגולות מתכת מעניקה קסם כפרי לחצר ללא בלגן של הדבר האמיתי, וחתול מתכת שעובר בגדול בגינה יכול להרתיע ארנבות וציפורים טוב יותר מאשר דחליל ממולא קש.

פיות ומלאכים הפכו לאופנתיות מאוד כאמנות והאופי של אלה מעניק להם איזו אמנות חצר מתכת מלכותית, מענגת, יפה ומסוגננת לקישוט חצר או גינה או מזרקה. מפיות מתכת עדינות עם כנפי ויטראז' ועד יצורים מלאכים עם הילות עמידות בפני חלודה וכנפיים מקופלות בחן, יש שפע של חלקי מלאכים ופיות שונים זמינים בשוק כדי לשפר את האזור סביב הבית או הגינה.

מכפרי למלכותי, מקסים לחגיגי, המגוון העצום של אמנות בשוק כיום אומר שכל בית וגינה, פטיו, בריכה, מזרקה או חלל חיצוני אחר מסביב לבית יכולים לעבור מאזור פשוט לאזור מעוטר להפליא עם מעט טרחה, עלות או מאמץ. מסגנונות וינטג' ועד לפריטים עכשוויים, יש אמנות חצר מתכת זמינה כדי להתאים לכל טעם או סגנון.Source by Shirely Patterson

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved