למה צריך שמשיה לגינה?

/
/
/
279 Views

בילוי עם המשפחה הוא מה שעוסק בגנים. אבל יש אנשים שמתחזקים גינה כי זה תחביב או שזה נותן להם בראש שקט. אנשים נוטים לרוב לשים דגש רב בעיצוב הגינה שלהם על ידי הוספת הרהיטים הנכונים או על ידי הוספת אביזרי גינה רבים. גינון אומר הרבה עבור מעטים וכשהם חושבים על שיפור הגינה שלהם, הרבה דברים עולים בראשם, כלומר איזה רהיטים להוסיף ואילו לא כדאי להוסיף. ישנם מעט סוגי רהיטים שבהחלט כדאי להוסיף, על מנת להוסיף משמעות לגינה שלהם.

שמשיית גן היא אחד הריהוט שחובה להוסיף אשר בהחלט יוסיף יופי לגינה שלך. שמשיות אינן אלא גרסה משופרת של המטריה אשר תשמור אותך קריר ומרוצה תחת הגוון שהיא מספקת. יש כמובן מגוון רחב של שמשיות לגינה הזמינות בשוק כמו השמשיות בדוגמה פשוטה בעיצובים נועזים או השמשיות הקלאסיות מעץ טיק שיעניקו לכם פרץ של צבעים בגינה שלכם.

ישנם סוגים שונים של שמשיות כמו שמשיות Bambrella בעלות צלעות עץ טיק הניתנות להחלפה בקלות ויש להן גם כיסויי שמשיות להחלפה בקלות. ישנם צבעי חופה שונים זמינים ויש להם גם מערכת גלגלות כפולה אשר לא נחלשת או נקרעת כמו שמשיות אחרות המשתמשות במוטות חלולים ובעזרי ידיות. השמשיות זמינות בקטרים ​​שונים כאשר הן עשויות ממוטות יחיד עבור עמידות וחוזק נוספים. יש לו גם קווים נקיים קלאסיים שנותנים לך תחושה עכשווית של במבוק טבעי או נירוסטה. עמיד הרוח של שמשייה זו הוא בלתי ניתן להריסה ויכול לעמוד ברוחות של עד 90 קמ"ש. העץ של השמשייה עשוי מעץ FSC שהוא חומר מתחדש שהופך את השמשיה לידידותית לסביבה. בד ה-Olefin של השמשייה מגושם ונותן כיסוי מקסימלי תוך כדי כוח משיכה נמוך, מה שאומר שהוא נותן חום ללא משקל. השמשייה עמידה בפני מזג אוויר מכיוון שיש לה ספיגת לחות נמוכה, מה שאומר שהיא יכולה לנפות לחות ולהתייבש במהירות והבד גם עמיד בפני דהייה ועמיד בפני כימיקלים, מה שמקנה לשמשייה עמידות רבה יותר. האחריות עליו היא 5 שנים וניתנים להחלפה של רסיסי הנירוסטה אשר לא יחלידו או יתכלו.

ישנם גם סוגים נוספים של שמשיות כמו שמשיית טיק יהלום שהיא עדיפה על כל עץ אחר ותכולת השמן הטבעי הופכת אותו לעמיד בפני מים והגרגר הצפוף לא גורם לשמשייה להתפצל או להיסדק בחשיפה למזג האוויר החיצוני. מגוון השמשיות השונות כוללות גם שמשיית קנטיליבר, שמשיית קיר, שמשיית עץ ספיר, שמשיית שנגחאי, שמשייה מסחרית ועוד. שמשיות לא רק נראות יפות, הן גם שימושיות מאוד במתן צל כשאתם יושבים תחת החום הלוהט של השמש. או אם אתה רוצה להוריד את הלחץ על ידי מנוחה מתחת לפטיו או לספסל בגינה.Source by Miles Hill

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved