להחיות את חדר האמבטיה שלך

/
/
/
385 Views

לקשט את חדר האמבטיה שלך יכול להיות כיף עם הרעיונות הנכונים. אם יש לך סגנון מקורי ועין נהדרת לעיצוב אז חבר את התכונות האלה יחד ותתעסק בקישוט. לאלו מכם שיש להם כישרון לקחת חפצים יומיומיים פשוטים ולמצוא משהו אפילו גדול וטוב יותר לעשות איתם, כאן תוכלו למצוא כמה רעיונות נהדרים להתנהל במקביל למחשבות שכבר יצאו מהקופסה. לאלו מכם שלא מוצלחים מדי עם קישוט ואתם צריכים קצת השראה כדי לאפשר לכם לחשוב מחוץ לקופסה, אל תחפשו רחוק יותר, השותף לרעיון שלכם כאן.

מראות הן חלק יומיומי ממוצע מהחיים. אתה משתמש בהם כדי לעצבן את עצמך ולהיות נקי וראוי ליום שלפניו וליום שרק חלף. מראות נמצאות כמעט בכל חדר אמבטיה של כל אדם. הם ממוקמים בכל מקום, על הקירות, ארון התרופות מעל האסלה.

אתה יכול להיות בטוח שכאשר אתה נכנס לחדר האמבטיה של מישהו אתה בטוח תמצא מראה. מה לגבי מראה על התקרה? שמעתם על מראות בתקרות בחדרי שינה, ובכן, מה רע במראות בחדר האמבטיה? אם יש לך אמבטיה יוקרתית זה אפילו טוב יותר עבור הלילות הרומנטיים האלה. אם אתה מאהב בנשמה אתה יכול לראות מדוע מראה יכולה להיות מעכבת אך ייחודית. אם אתה לא יותר מדי מאהב אבל אתה רק רוצה להיות ייחודי אז מראה על התקרה בהחלט יהפוך את הראש.

האם אי פעם היית באמבטיה וחשבת "אני יכול ללכת לשתות עכשיו." המים חמימים, המראות מתערפלות וזה נוח אך יבש ולא מתחשק לך לקפוץ מהאמבטיה המרגיעה שלך ללכת למטבח ולשתות משהו. ובכן אם תשקיעו במיני מקרר לא תצטרכו לזוז.

לילדי המכללה יש אותם כל הזמן במעונות שלהם ולחלק מהגברים יש אותם ב"מערות הגברים" שלהם, כביכול, אז למה שלא תהיה אחת ליד האמבטיה או המקלחת שלך או קרובה מספיק, שם המשקאות מוכנים בכל עת, אבל אתה תצליח. לא צריך לדאוג להתחשמל.

שלבים הם נהדרים ואם יש לך מפלסים מפוצלים שלבים בבית יכולים להוסיף לתוכנית הריצוף. למה לא להוסיף שלבים בחדר האמבטיה שלך. זה יגרום לך להרגיש כאילו אתה נכנס לחדר מפואר. אתה יכול לבחור מהם לעלות או למטה, מה שיכול גם להעלות את חדר האמבטיה שלך. שלבים יהוו תוספת נהדרת לחדר האמבטיה שלך.Source by Jamie R Lyons

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved