כמה מהטרנדים האחרונים של עיצוב מטבחים

/
/
/
261 Views

כמה דברים שימושיים שכדאי לחשוב עליהם כשמנסים לשדרג את המטבח שלך.

בשוק המטבחים כרגע יש כמה טרנדים שמתחילים לשמש הרבה יותר בעיצוב מטבחים.

הראשון הוא תאורת תליון, תאורת תליון היא כאשר יהיו לך מספר זרקורים או גופי תאורה תלויים כולם באזור מקומי אחד של המטבח כאשר כל אור בגובה שונה, אפשר לקבץ חלקים שלמים של אורות יחד ותוכלו צור יצירת אמנות מופשטת משלך.

השני הוא לא דבר חדש מבחינה טכנית בעולם המטבחים מכיוון שהיה בשימוש לפני זמן מה, אבל הוא ירד מהרדאר לזמן מה אבל למרבה המזל הוא עושה קאמבק וזה משטחי עבודה מבטון יצוק. משטח עבודה מבטון יצוק הוא כאשר מערבבים יחד תערובת של בטון, חומר צביעה וכל מה שרוצים בתוך משטח העבודה ולאחר מכן יוצקים ופורסים לצורת המשטח הרצויה, משאירים להתייצב ואבוי! משטח העבודה המותאם אישית שלך, קשה לעקוף את הרעיון של אותו בטון סלעי, קשיח, אפור בסגנון תעשייתי, אבל עם המרכיבים והסוכנים הנכונים משטחי העבודה האלה יכולים להיות פשוט מדהימים!

הרבה אנשים שיש להם סוג כזה של משטח עבודה יזרקו את המגע האישי שלהם בעת יצירת משטח העבודה, תצלומים של קרובי משפחה או אולי כמה בקבוקי זכוכית ואת חלוקי הנחל המיוחדים האלה מהחוף אפשר לזרוק לתערובת ולהכין גלוי בתוך הבטון למגע משפחתי זה.

למה לא לנסות להרכיב משטחי עבודה מרובים? סדרה של משטחי עבודה בגבהים שונים יכולה להיות שימושית כאשר מנסים להכין מרכיבים לבישול עם או אפילו כאשר אתם מגישים אוכל כשהוא מוכן לאכילה. הם גם יוצרים מרחבים טובים לילדים לנסות את כוחם במטבח, אם יש לך קטע של משטח עבודה נמוך מספיק, הילדים יכולים לנסות לאפות עוגות וכו' מבלי לעלות על כיסא או שרפרף כדי להגיע אל מעל משטח העבודה בגובה הרגיל . כמו כן, אם אתה יכול לשמור דברים כמו צמחים או קערות פירות על משטח העבודה התחתון, זה יעזור לילדים להיות מעורבים גם שם.

אז אלו הם כמה מהדברים האחרונים והגדולים ביותר שקורים בעולם עיצוב המטבחים כרגע, אלו דברים שמעצבי פנים מובילים מתלהבים מהם, אז נסו לחשוב על אלה אם אתם רוצים לשפץ את המטבח שלכם.Source by James Ben Green

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved