כיצד לקשט ארון תצוגה מזכוכית

/
/
/
264 Views

אתה יכול לקשט ארון ויטרינה מזכוכית בביתך תוך הצגת פריטי אספנות והישגים שונים שהופכים את החדר למעורר השראה. ישנם סוגים שונים של ויטרינות עם עיצובים וחומרים שונים, בחרו את המתאימה לביתכם. להלן הטיפים שיהפכו את הסלון שלכם לחיים יותר.

חִיצוֹנִי: וודאו שהעיצוב וצבע הוויטרינה יחמיאו לריהוט הקיים מסביב. אתה לא רוצה שיהיה לך ארון שנראה מוזר באמצע חדר המגורים או השינה שלך.

פְּנִים: בכל הנוגע לקישוט, פנים הוויטרינה הוא זה שעליכם לטפל בו. לצד העיצוב, מיקום המראות והברקים המתאימים מעשירים את מראה הוויטרינה. נורות הלוגן יהיו הבחירה הטובה ביותר.

גביעים: גביעים תמיד מזכירים את ההישגים שלך ותמיד מקור השראה. זה גם נותן מראה הגון לארון התצוגה שלך. ארגנו מזכרות אחרות יחד עם הגביעים שמעניקים עניין טוב יותר לקישוט שלכם.

אוצרות: אוצר זה לא משהו שקנית לאחרונה במיליון דולר. זה משהו בעל ערך עבורך שכסף פשוט לא יכול לקנות. יכול להיות שזה משהו עתיק שהגיע מסבתא שלך שמסרה את כל האבות הקדמונים ביניהם או שזה יכול להיות משהו שהיה חלק מהחיים שלך מילדות או משהו מיוחד שניתן על ידי מישהו מיוחד. גלגול עיניים מעליו נותן לך הרבה שקט נפשי.

בובות ופסלונים לאספנות: תוכלו להעניק מראה ממש חמוד ודקורטיבי על ידי הוספת כל הבובות שאספתם במהלך השנים או הבובות שלדעתכם מתאימות מאוד לארון הוויטרינה. אתה יכול גם לכלול ספלי תה, תחתיות, סכו"ם יקרים וצלחות אספנות וכן הלאה כדי שהארון יראה יפה.

פריטי זכוכית: זה באמת משמח את העיניים לצפות בשילוב של משקפיים שנותנים כמה אפקטים של אשליה. הנח פריט זכוכית כלשהו כמו עתיקות זכוכית, בובות זכוכית או חפצי זכוכית מופשטים בוויטרינה. זה יהיה יפה יותר אם תשתמש בפריטי זכוכית צבעוניים.

פריטים מכל העולם: במידת האפשר אספו פריטים שונים ממקומות שונים בעולם אותם ניתן להציג בארון התצוגה. זה יהיה כמו ללכוד את כל התרבויות וסגנונות החיים השונים במקום אחד.

מיקום: לבסוף, אל תעמיס את ארון התצוגה בכל מה שיש לך. הנח כל פריט בזהירות כך שהשילוב ייצור תצוגה נהדרת. ודא שאתה משאיר קצת רווח בין חפצים כדי שזה לא ייראה כאילו אתה מנסה לדחוף הכל בארון התצוגה שלך.Source by Pradeep Bhat

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved