כיצד ליצור מפלט חיצוני שליו

/
/
/
465 Views

אם יש לכם חצר אחורית, גם אם היא קטנה, תוכלו להפוך אותה לחלל חיצוני נהדר. גם אם המרחב החיצוני שלך לא נמצא בחלק האחורי של הבית שלך, אתה יכול ליצור פרטיות ושלווה בחוץ. זה עוזר למשפחה שלך להתפשט ולנצל את המרחב הנוסף וזה נותן לך אזור לסגת אליו כאשר מזג האוויר נוח והשמש זורחת. חללים חיצוניים יכולים להיות פשוטים כמו רק כיסא באמצע הדשא, או שתוכלו להפוך אזור חיצוני לסלון, הכולל ריהוט, אלמנטים של חימום ותאורה ופינת אוכל. אם אתה רוצה ליצור חלל חיצוני נהדר, יש הרבה אפשרויות לגרום לאזור להרגיש נהדר כמו כל אחד מהחללים הפנימיים שלך. שקול להוסיף אווירה עם פעמוני רוח ועיצוב גן אחר.

צבע חשוב בחלל חיצוני בדיוק כמו שהוא בפנים. החדשות הטובות הן שלא צריך לעשות הרבה כדי להוסיף צבע לחלל החיצוני. צבעים נמצאים מסביבך בחוץ ואם יש לך פרחים גדלים או צמחים אחרים באזור זה יוסיף עוד יותר צבע. ניתן לבחור מגוון פריטי נוי המוסיפים גם כתמי צבע. אם אתה באמת רוצה ליצור חלל אינטימי וצבעוני, צבע את החלק האחורי של הבית שלך כדי להשלים את שאר החלל החיצוני.

הקפד להוסיף שפע של רהיטים נוחים לחדר החיצוני שלך, בדיוק כפי שהיית עושה בבית. הדרך הטובה ביותר לקנות רהיטים בחוץ היא להבין איך אתה מתכנן להשתמש בחדר. אם תארחו ותסעדו באזור, תזדקקו לשפע של פינת אוכל וישיבה. אם אתה רק רוצה להתרווח באזור עם המשפחה שלך, הגדר אותו כפי שהיית עושה חלל מקורה עם אותה מטרה. הקפידו לזכור שולחנות ואזורים לישיבת משקאות וצלחות אוכל.

אחד הדברים החשובים ביותר שיש להוסיף לחלל חיצוני הוא פרטיות. מכיוון שאתה בחוץ, ייתכן שהאזור אינו פרטי באופן טבעי. אם אתה יכול להוסיף גידור או שיחים לאורך היקף החצר שלך אתה יכול להימנע מעיניים חטטניות של שכנים ונוח יותר בחלל שלך. אתה יכול גם לבנות מסכי פרטיות סביב אזורים מסוימים בחצר לפרטיות רבה עוד יותר. בדרך זו אם אתה שוחה ואתה רוצה להתייבש או להחליף בגדים אחרים, יש לך אזור פרטי לעשות זאת.

לבסוף, ספק הגנה מפני פגעי מזג האוויר. אמנם אינך יכול להגן על כל הריהוט מפני גשם ורוח, אך אתה יכול להפוך את האזור לנגיש כאשר מזג האוויר פחות מכוכב. הוסף גוף חימום לאזור ודאג לכיסוי על כמה רהיטים. יש אנשים שמעדיפים להקרין בחלל חיצוני כדי באמת להשיג הגנה ממזג האוויר כמו רוח, גשם ושמש חמה. כך תוכלו ליהנות מהטבע ללא קשר לעונה.Source by Stewart Wrighter

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved