כיצד להימנע מעלויות שיפוץ חדר האמבטיה שלך מהתפוצצות

/
/
/
275 Views

העלות של שיפוץ חדר אמבטיה יכולה להשתנות מאוד. היקף הפרויקט שלך, הבחירות שלך וכל שדרוגים הם רק כמה גורמים שיכולים להשפיע באופן מהותי על העלות הכוללת של שיפוץ חדר האמבטיה שלך. בואו נדון בכמה טיפים כיצד להוזיל עלויות:

תעשה את זה כמו שצריך

המונח 'כלכלה כוזבת' חל כאן – אם אתה צריך לעשות את זה פעמיים, זה לא זול. לעתים קרובות אנשים חושבים שהם חוסכים כסף על ידי שימוש חוזר בכלי שירות כמו אמבטיה, על ידי שימוש ב"חברים" כבעלי מקצוע, או על ידי ניהול פרויקטים בעצמם. אין מנצחים בתרחיש הזה. שימוש בחברים כבעלי מקצוע יכול להשפיע בצורה מסיבית אם יש להם שגיאה ואתה מרגיש לא בנוח לבקש מהם לתקן אותה. שלא לדבר על מחכה בלי סוף שיסחטו אותך פנימה בשבת! לגבי שימוש חוזר בפריטים כמו האמבטיה עם כמה שבבים קלים בתוכה, כן זה יחסוך לך עלות אמבטיה אבל כשכבר הוצאת 20,000$ על חדר אמבטיה חדש, מה זה עוד אלף? במיוחד כשאתה לטבול באמבטיה הישנה בחדר האמבטיה החדש והחדש!

לגבי ניהול הפרויקט בעצמך, אלא אם כן אתה בנאי, או שיפצת בהצלחה נכסים בעבר, אל תסתכן בכך! שלבים מכריעים כגון איטום, ריצוף וכו' אינם יכולים להרשות לעצמם לפספס או לעשות אותם בצורה לא נכונה. ניצול שירותיו של בנאי גם מבטיח שהעבודה תהיה באחריות למשך שבע שנים – שווה כל שקל אם משהו יקרה בהמשך המסלול!

אם אתם מתכוונים לעשות את הטרחה וההוצאות של שיפוץ חדר האמבטיה שלכם, תמיד עשו זאת כמו שצריך והעסיקו בנאי מוסמך.

שיפוץ מחדש

המכונה גם שיפוץ קוסמטי, שיפוץ לאחור תמיד יהיה חסכוני יותר משיפוץ חדר אמבטיה מלא.

ברגע שתבצע שינויים בפריסה הקיימת, העלויות הכוללות שלך יגדלו. בפרט, השארת הצנרת היכן שהיא תהווה חיסכון עצום בכסף. שמירה על המיקום של מקומות הפסולת הקיימים של השירותים, המקלחת והאיפור מאפשרת לך להשיג שיפוץ חסכוני יותר. בתוך זה אתה יכול להגדיל את האחסון, להציג תא מקלחת ושירותים מסוגננים מול קיר כדי להשיג השפעה חזותית גדולה בעלות נמוכה יותר.

שקול את הריצוף בזהירות

למרות שאריח יפה ירים את חדר האמבטיה שלך בצורה עצומה, אם אתה משפץ מתוך מחשבה על תקציב, בחירה באריחים הלא נכונים תפוצץ את התקציב שלך באופן מיידי. להלן מספר קווים מנחים שכדאי לעקוב אחריהם:

  • אריחים קטנים במיוחד מוסיפים עלות. כן, אריחי פסיפס השיש שלך ירימו את קיר חדר האמבטיה או המקלחת שלך, אבל הם יכולים להיות יקרים ביותר במעל 200 $ למיליון. הם גם עולים יותר בעלות העבודה להנחת, מכיוון שהרצף שלך יבזבז הרבה יותר זמן על כל מטר בהנחתם. גורם עלות נוסף עם אריחים בקנה מידה קטן הוא שהם צריכים להיות מונחים על משטח שטוח ואחיד לחלוטין – כל פגם במשטח יוגבר עם אריחים קטנים. בשיפוץ, הרצף והבנאי שלך ירצו שהקירות ייבדקו מפלסים ויישור מה שיכול להוסיף לך עלות נוספת.

  • אריחים גדולים במיוחד מוסיפים עלות. למרות ששימוש באריחים גדולים יגרום לחדר האמבטיה שלך להיראות גדול יותר, בחירה בממד גדול במיוחד כגון 450 מ"מ על 900 מ"מ או 600 מ"מ על 900 מ"מ או אפילו יותר, קנה המידה הכבד והמסורבל שלהם יגרום לכך שזו עבודה של שני אנשים עבור המרצפת שלך, שתגרום לעלות . היצמדות לאריח סטנדרטי של 450 מ"מ על 450 מ"מ או 600 מ"מ על 600 מ"מ אמורה להוזיל את העלויות.

  • דרך נוספת להוסיף במהירות עלות לחדר האמבטיה שלך היא על ידי בחירת אריחים מהרצפה עד התקרה. בחירה זו מחייבת את הסרת כרכוב התקרה וקביעת ריבוע. כדי לחסוך בעלויות, יש אנשים שיבחרו לרצף רק את הרצפות והאזורים הרטובים כמו מאחורי האמבטיה והמקלחת. כן, זה יחסוך לך כסף אבל האריחים מהרצפה עד התקרה גורמים לחדר האמבטיה שלך להיראות גדול יותר.

  • גימור אריחים יוסיף עלות. כאשר אתה בוחר אריחים תהיה לך אפשרות לבחור בין גימור מט, לאפטו או מבריק. המאט בדרך כלל זול יותר מהלאפטו (חצי מבריק) אז בחר באפשרות זו כאשר המטרה שלך היא למנוע מהתקציב שלך להתפוצץ. אריח מאט הוא גם בדרך כלל קל יותר לניקוי, אידיאלי עבור חדר אמבטיה.

אל תגזים

פחות זה יותר כשמשפצים חדר אמבטיה. בחלל כה קטן, יותר מדי פריטים יתחרו על תשומת הלב ואתם תאבדו את ההשפעה שלכם. לא רק שתחסוך כסף על ידי הימנעות מלהגיד כן לכל שדרוג או אביזר, אתה תיצור תוצאה טובה יותר עבור הפרויקט שלך.

במקום זאת, מצא נקודת מוקד או תכונה עיקרית בחדר האמבטיה שלך שאליו אתה רוצה למשוך תשומת לב (לדוגמה, אריח מקלחת מאפיין, או אמבטיה עצמאית) ושמור את כל השאר למינימום. אפשר אביזר אחד או שניים כמו שרפרף עץ, כמה מגבות יוקרתיות או צמח מקורה כדי לאפשר לתכונה שבחרת לזרוח. טיפ עליון: בחרו במראה נהדרת שמשמשת כתכונה יפה תוך שהיא משרתת מטרה מעשית.Source by Sophie Hendry

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved