כיצד לבחור צבע לאמבטיה

/
/
/
311 Views

אין כמו ביקור בחדר האמבטיה כדי לגרום לך להרגיש רענן, מאורגן מחדש ומצוקה. העובדה היא, חדר האמבטיה הוא המקום היחיד שבו אתה יכול להיות לבד עם המחשבות שלך. ככזה, הוא צריך להיראות מושלם מכל הבחינות, החל מאביזרי האמבטיה ועד לצבעי האמבטיה שתבחרו. להלן טיפים שיעזרו לך להרכיב ערכת צבעים נהדרת לחדר האמבטיה שלך:

טיפ מס' 1: אם אינכם רוצים לשפץ לחלוטין את חדר האמבטיה הקיים שלכם, רצוי שתבחרו בצבעים קיימים עבור צבעי צבעי האמבטיה שלכם או בחרו בצבעים המשלימים אותם. תסתכל על כל האביזרים כגון ארונות ואריחים להשראה.

טיפ מס' 2: אם אתם רוצים שהאמבטיה שלכם יהווה מקום מפלט בטוח ומקום להורדת מתח, עדיף לבחור צבעוניות מרגיעה לעיניים. כחולים מגניבים, ירוקים וסגול בהיר הם צבעים נהדרים להתחלה.

טיפ מס' 3: מצד שני, אם אתם רוצים מראה ותחושה חיים יותר לחדר האמבטיה שלכם, תוכלו לבחור גם בצבעים חמים יותר כמו זהב, כחול רויאל, גוון עז יותר של סגול ובורדו.

טיפ מס' 4: חלק מבעלי הבית רוצים תחושה תוססת וחמימה לכל הבית, כולל חדר האמבטיה. כדי להשיג את המראה והתחושה האלה, אתה יכול להשתמש בצבעי היסוד של כחול, צהוב וקריאה, או לערבב אותם יחד כדי ליצור פלטת צבעים בהירה כדי לשפר את חדר האמבטיה שלך.

טיפ מס' 5: צבעי אדמה הם, לעומת זאת, ערכת צבעים בטוחה לכל חדר אמבטיה. אתה יכול להגדיל את ההקדמה על ידי הוספת מגע של תחכום לצבעי האדמה שלך. השתמש בגוונים הניטרליים של חום ושמנת עבור צבעי צבע האמבטיה שלך. הדגש עם אביזרי אמבטיה צבעוניים כמו צמחים חיים, מגבות צבעוניות ושאר חלקי קישוט.Source by Pinky Savika

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved