כיצד לבחור את ריצוף חדר האמבטיה הטוב ביותר

/
/
/
406 Views

אנחנו מבלים לא מעט זמן בחדרי השירותים שלנו. למעשה, רוב האנשים משתמשים בחדרי האמבטיה שלהם לפחות שעה בכל יום. אם אתם חושבים ששעה היא לא באמת כל כך הרבה, קחו בחשבון שהיא בעצם מסתכמת ב-6% מהזמן שאנחנו ערים ועד 15% מהזמן שאנחנו בבית. עם הרבה זמן שהשקענו בבילוי בחדר האמבטיה, הגיוני לחפש ריצוף יפה ופונקציונלי לאמבטיה.

מכיוון שיש שישה סוגי ריצוף כל אחד מהסוגים הללו מגיע בסגנונות רבים, יש הרבה אפשרויות נהדרות.

אחת מבחירות הריצוף הפופולריות ביותר היא אריחים. אריחים עמידים ומושכים במיוחד ולעתים רחוקות ייסדקו. מכיוון שאתה יכול למצוא אריחים עשויים מקרמיקה, אבן או חומר מרוכב, אתה יכול לבחור מתוך מגוון רחב של סגנונות ומשטחים. רצפות בטון הן בחירה שצוברת פופולריות, במיוחד מכיוון שניתן לצבוע אותן ולצרוב אותן כדי ליצור עיצובים יפים ומסוגננים.

כמובן, אף בחירה לריצוף אינה מושלמת ולאריחים יש כמה תכונות שליליות.

רצפות אריחים חייבות להיות מותקנות על משטח ישר לחלוטין ללא גושים או חורים. אם הם מותקנים על משטחים לא אחידים, האריחים עלולים להיסדק מלטול את מלוא המשקל של כל התנועה הרגלית באזורים שאינם מפולסים. בנוסף, רוב עיצובי האריחים מדוושים בין אריחים וישנה עבודה רבה בניקוי האזורים המפורקים.

עם זאת, למרות החסרונות הללו, ריצוף אריחים הוא בחירה עמידה ומקסימה.

בעבר, רוב בעלי הבית בחרו בריצוף ויניל. אחרי הכל, למרות העובדה שמעט מהאפשרויות היו אטרקטיביות, הויניל היה סביר וקל למדי להתקנה. למרבה המזל, יריעות הוויניל והאריחים של היום הוא הרבה יותר מסוגנן. למעשה, במבט ראשון, עיצובים רבים נראים כמו ריצוף אבן יקר ויפה.

זה הופך את הויניל לבחירה נפלאה עבור בעלי בתים שנמצאים בתקציב מצומצם, אך רוצים ליהנות מכמה מהיתרונות הטובים ביותר של רצפת אריחים. ויניל יכול להתמודד עם שפיכות וכפות רגליים רטובות ללא כל בעיה והוא עמיד מאוד. הניקוי הוא מהיר. אפילו טוב יותר, ויניל יכול להיקרע על ידי משהו חד, אבל זה הרבה יותר סלחן למשטח לא אחיד מאשר אריח.

לפני מספר דורות, בחירת ריצוף לא הייתה אתגר גדול, שכן עצים קשים היו הסוג הזמין היחיד שרוב האנשים יכלו להרשות לעצמם. למרות שהם איבדו פופולריות כאשר חלופות ריצוף חדשות וזולות יותר הפכו זמינות, עצים קשים הם שוב בחירה נפוצה.

אחת הסיבות לפופולריות המחודשת של עצים קשים היא היופי של ריצוף זה. לריצוף עץ טיק ברזילאי בוהק, דובדבן סיני או אלון אמריקאי יש אלגנטיות ויופי שחומרים מעשה ידי אדם לא יכולים להתחרות בהם. בנוסף, שיטות איטום חדשות מאפשרות לבעלי בתים ליהנות מריצוף עץ דוחה מים וטחב.

עבור אנשים שרוצים מראה של עצים קשים או אפשרויות אבן יקרות ללא תג מחיר יקר, פרקט למינציה הוא אופציה מצוינת. למינציה עשויה להיראות כמו עץ, שיש או צפחה, אך למעשה עשויות עם שכבת שרף שקופה מעל שכבת נייר שנראית כמו הדבר האמיתי, המוצמדת לשתי שכבות יסוד.

למינציה היא אפשרות עמידה ותחזוקה נמוכה. ניתן לגרום לחומר זה להיראות כמו כמעט כל אפשרות ריצוף והם בחירה מצוינת עבור חדר בגודל מוזר, מכיוון שניתן לחתוך אותם ולעצב אותם בהתאמה אישית עבור החלל הזה.

לבסוף, יש את אפשרות הריצוף הוותיקה מכולן – צפחה, שיש או חומרי אבן אמיתיים אחרים. אבן שימשה במרחצאות הרומיים ועדיין מחזיקה מעמד כמה אלפי שנים מאוחר יותר. האבן עמידה בפני כתמים וניתנת לניקוי עם רוב מוצרי הניקוי.

כמובן שלכל היופי והעמידות יש מחיר. אבן בדרך כלל יקרה יותר מאשר אפשרויות ריצוף אחרות לאמבטיה. עם זאת, מכיוון שלא יהיה צורך להחליף אותו במהלך השנים כמו חומרים אחרים, זו יכולה להיות השקעה טובה.

עכשיו כשאתה יודע את האפשרויות, אתה מוכן לחלק המהנה. אתה יכול לבחור את הריצוף המתאים לבית שלך.Source by Niall Roche

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved