יתרונות מעשיים של שימוש באורות גן

/
/
/
297 Views

אורות גן מציעים את היכולת להאיר את עיצוב הגינה והגינה שלך בצורה כמעט קסומה, תוך יצירת צללים מזויפים, תפאורות אלגנטיות, כל זאת תוך הדגשת החלקים הטובים ביותר של הגינה לעיני כל.

מעבר לשימוש הנפלא הזה בתאורת גינה, יש למעשה כמה סיבות מעשיות לשקול שימוש בהן, גם אם אינכם טיפוסי הגינה או רואים את עצמכם נוטים אמנותית להקים דבר כזה.

על אילו סיבות מעשיות אני מדבר?

בְּטִיחוּת! אני מתכוון לזה בשתי דרכים.

ראשית, בטיחות במובן של מתן אור באזורים שבהם עלול להיות מסוכן או מסוכן לנוע אם אין אור. זה כולל כמובן את הגינה אבל גם אזורים שבהם אביזרי תאורת גן או אביזרי תאורת חוץ הפכו שימושיים ביותר; כלומר, תאורת מדרגות! הצמדת אורות מדרגות סולאריים הוא רעיון מבריק. ואפילו עצם מואר שבילים ושבילים בחצר יקל ובטוח יותר להסתובב.

סוג הבטיחות הנוסף שמספקות אורות הגינה הוא גורם מרתיע לגניבות ופריצות. במילים פשוטות, אם החצר והדברים שלכם מוארים, סביר להניח שתמצאו את עצמכם קורבן של גנב, שיהיה לו קל יותר להמשיך הלאה לבית הבא שמגן בחושך. כמובן שתאורת גינה היא לא תוכנית אבטחה בפני עצמה, אבל הידיעה שהיא מהווה גורם מרתיע פוטנציאלי היא הטבה נחמדה של מערך תאורה טוב.

שימוש מעשי נוסף של אורות חוץ וגינה הוא רק כדי שאפשר יהיה לראות כדי לעשות דברים אחרים כשחושך. זה נשמע טיפשי, אבל אני מדבר על דברים כמו אירוח מסיבות בחוץ, קריאה בחוץ, אפילו היכולת לראות דברים קטנים כמו איפה חור המנעול כשאתה נכנס ואתה מנסה להיכנס פנימה. (זה יכול להיות מואר על ידי גינה בחצר הקדמית.)

אז בעוד שמאורות גינה כמובן מציעים את היתרונות של הקמת גינה יפה, אתה גם מקבל את ההטבות שיש לך אזור חיצוני שבטוח יותר לילדים ולמבוגרים כאחד לנוע בו ולראות לאן הם הולכים, בית שהוא לא קל כמו מטרה לפריצה מאשר בלי האורות, ואז ההיבט המעשי של אורות שמציעים לך הזדמנות לארח בחוץ בלילה או פשוט להירגע ולקרוא ספר בגינה.Source by Lydia Quinn

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved