יתדות גן – כל גן טוב צריך אותם

/
/
/
401 Views

רוב האנשים נוטים לקנות יתדות לגינה כדי לספק תמיכה לצמחים שונים שהם מגדלים. עם זאת, מה שאנשים רבים לא מבינים הוא שהם מתאימים למטרות רבות אחרות. יש כאלה שיעזרו לספק קצת יותר קישוט לגינה שלך ואז יש כאלה שיכולים לספק לך מקור נוסף של אור בגינה.

לכן אילו סוגים של יתדות אתה כן קונה לשימוש בגינה שלך הולך להיות תלוי איך אתה מתכוון להשתמש בהם. במאמר זה נסתכל על הסוגים השונים של יתדות לגינה הזמינים כעת לרכישה.

סוג 1 – עץ

אלה הם הנמוכים ביותר מבין כל ההימורים שאתה יכול לקנות לשימוש בגינה שלך. אבל למרות הזול ביותר אתה צריך לוודא שהם עשויים מעץ קשה באיכות טובה כגון ארז. אם לא, הם לא יוכלו להתמודד כל כך בקלות עם שינויים במזג האוויר ויצטרכו להחליף אותם תוך זמן קצר למדי. הימנע גם מקניית כאלה שטופלו שכן הכימיקלים שבהם נעשה שימוש עלולים להוכיח שהם מזיקים לצמחים שמספקים להם תמיכה.

סוג 2 – פלסטיק ממוחזר

בנוסף להיותם ידידותיים לסביבה, הם גם מחזיקים מעמד זמן רב מה שהופך אותם לחסכוניים מאוד. שלא כמו אלה מעץ, תגלו שסוגים אלה של יתדות גינה לא יפגעו או יתפצלו. בנוסף, הם לא יפגעו בצמחים שלך מכיוון שהם לא צבועים, אלא הם הוזרמו בצבע שלא יענק לתוך האדמה.

סוג 3 – סולארי

אלו הם סוגי ההימורים היקרים ביותר שתוכלו לרכוש עבור הגינה שלכם, והם לא באמת נועדו רק להציע תמיכה לצמחים. מה שהם למעשה תוכננו לעשות הוא לספק אור נוסף לגינה שלך ללא צורך בהנחת חיווט. במקום זאת, כל אחד מהימורים הללו מגיע עם פאנל סולארי קטן בחלק העליון שאוסף אנרגיה מהשמש ומאחסן בסוללה בתוך היתד. ואז כמובן ברגע שהשמש מתחילה לשקוע אז הם יבואו.

סוגים אלה של יתדות לגינה הם אידיאליים לעזרה ביצירת אזור בגינה שתוכל להשתמש בו לאירוח. בנוסף, ייתכן שתרצה להשתמש בהם כדרך להאיר שביל או אזור מסוים בתוך הגן שאתה רוצה שהאורחים שלך יתפעלו.

עם זאת, חשוב בכל הנוגע לרכישת יתדות לגינה שתוודאו כי אתם בוחרים כאלה שישלימו את שאר העיצוב של הגינה שלכם. אם לא תעשה זאת, אתה עלול למצוא את עצמך צריך להחליף את כולם.Source by Gail Burton

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved