טרנדים מובילים בעיצוב הסלון

/
/
/
379 Views

עיצוב הסלון שלך הוא לעתים קרובות השתקפות של החוש האסתטי שלך. זה נותן הצהרה על הכישורים האמנותיים שלך. אז השאלה היא מה הטרנדים המובילים בחלל הזה ואיך אפשר לקשט בצורה שגורמת לראשים להסתובב.

ובכן, בראש ובראשונה, אתה צריך להחליט על נושא ולתכנן את שאר העיצוב לפי זה. אבל יש כמה טרנדים בסיסיים שאתה חייב לעקוב אחריהם כדי להביא את התחושה הנעימה והנוחה לבית שלך.

הטרנדים המובילים

צבעים בהירים: יותר ויותר יש מעבר לגוונים בהירים מצבעים עמומים. הגוונים הבהירים האלה, עליזים ומלאי חיים, מעניקים חום יוצא דופן לחלל המגורים שלך. בין אם זה הירוק העליז או הצהוב לימון, קשה להתעלות על הזוהר של הגוונים האלה.

אור טבעי: שוב ההתמקדות היא בהבאת כמה שיותר מהחום הטבעי בבית שלך. אולי יש לך את מיטב התאורה המעוצבת אבל שום דבר לא ממש משתווה לזוהר הטבעי של אור השמש. לכן, פתחו את החלונות והפכו את המעבר לכמה שיותר אור טבעי. אפילו אור הירח בערבי ירח מלא יכול להוסיף עיצוב סיור קסום.

גווני עץ חמים: הרעיון הוא להמשיך עם הגוון הטבעי הארצי בכל אלמנט של העיצוב שלך. לכן לכו על רהיטי עץ בגוונים טבעיים וחמים. החום העשיר של עץ הטיק והשחור המדהים של הסיסם הריחני בטוח יוסיף הרבה חום. הם גם משפרים את המהות האסתטית בעיצוב הבית שלך.

מיקס אנד מאץ': נניח שיש לך ריהוט איטלקי אבל אם שטיח טורקי מתאים לצבעים ולנושא הכללי, קדימה, הוסף אותו. הרעיון הוא לערבב ולהתאים אביזרים בצורה בריאה ומגובשת. זה יעניק לסלון שלך זהות מובחנת. זה גם ימשוך את תשומת הלב של כל מי שיגיע לביתך. בנוסף, זה גם מוסיף לגורם הנעים.

סיכום

לכן, כאשר אתם מתכננים לעצב מחדש את הסלון שלכם, עדיף ללכת על מראה טבעי, עליז ומואר. שמור על מינימום אביזרים. אל תתעסק עם יותר מדי חפצים או אורות מלאכותיים. כל מה שאתה שומר צריך להיות מאוחד מבחינת הנושא שאתה עוקב אחריו. עיצוב מגובש נוח ושיקי הוא הנושא הקרדינלי לעיצוב הסלון שלך.Source by Sumana Sarkar

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved