טיפים לקישוט חדר בר

/
/
/
436 Views

בר הוא מרחב חברתי, שנועד להפגיש אנשים כדי ליהנות ממשקה בסוף היום. בין אם זה הפאב המקומי במורד הרחוב, או פינה קטנטנה שחצבת מהמרתף שלך, הבר נועד לחלוק וליהנות ממנו עם אחרים. כשיוצרים את האווירה בבר זה צריך להיות הדאגה העיקרית שלך. אתה רוצה לפתח מרחב שמעודד אינטראקציה בצורה פתוחה וחביבה.

הדבר הראשון שאתה צריך להחליט עליו הוא הבר עצמו. זהו חתיכת השם של החדר, וזה בהחלט יהיה ההיבט המרכזי של כל בר. עם זאת, אתה לא בהכרח רוצה את הבר הגדול ביותר שאתה יכול להתאים בחלל. כדאי לנסות לאזן בין הגודל של היצירה הזו לבין החדר האמיתי שיש לך. אמנם הישיבה על הבר עשויה להיות מטרת החדר, אבל אתה גם רוצה תחושה של זרימה שגורמת לאנשים להרגיש שהם יכולים לעבור בקלות לתוך החלל ולצאת ממנו, מבלי להצטופף בריהוט גדול מדי.

ישיבה היא מרכיב חשוב נוסף בחלל. כסאות בר מגיעים במגוון רחב של עיצובים, החל מסיבובים סטנדרטיים, ועד תושבות משוכללות בגב גבוה. כדאי לנסות ולבחור משהו שמתאים לסגנון הבר עצמו. התאימו חומרים כמו צבע של עצים קשים, ונסו להבטיח שצבעי הריפוד יזרמו באופן טבעי עם התחושה הטבועה בחלל.

לאחר שתתקין את ארכיטקטורת העצמות החשופות של החדר, הגיע הזמן ללכת על אביזרים. כל דבר, החל מתלה יין, ועד תחתיות לשתייה, צריך לרכוש כדי להמציא את חווית הבר. אתה יכול לרכוש פיות, פיות, מיקסרים, פותחני יין ומגוון חפצים אחרים כדי לעזור להפוך את הבר שלך לפונקציונלי יותר. עם זאת, עדיף לרכוש את הפריטים האלה בבת אחת, כדי שתוכלו לוודא שהם מתאימים זה לזה בסגנון, בחומר ובצבע.

כדאי לשים לב גם לאווירה הדקורטיבית מחוץ לאזור הבר המיידי. הקירות והחדר שמסביב כולם תורמים לתחושה הסופית של הבר עצמו. אתה יכול לרכוש שלטי חידוש, שעוני קיר מסקרנים, ויצירות אמנות מעניינים כדי להלביש את האזור הזה. טלוויזיה או מכשיר מדיה אחר הם גם אפשרות טובה לחלל הזה.

כאשר מקשטים בר, בין אם בבית, ובין אם במסעדה, חשוב לזכור שזו אמורה להיות מסגרת חברתית. אתה רוצה ליצור אווירה נוחה וידידותית. ספק אובייקטים מעניינים שיתחילו שיחות. צרו סביבה מהנה ומרוממת, ובקרוב הפטרונים והחברים שלכם יהיו אותו דבר.Source by Jim Slate

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved