טיפים לעיצוב פנים הבית לקישוט החלל שלך עם אמנות קיר

/
/
/
230 Views

איך לקשט את החלל שלך עם תמונות קיר

אם לחדר בבית שלך חסר אופי, פשוט על ידי הצבת כמה הדפסי אמנות על הקירות יכולים להשפיע לא מעט. תמונות קיר הן אביזר הכרחי בבית שלך והן נהדרות לחיבור עם הסגנון והדגש הצבעוני של החדר. לפני שאתה הולך לקנות כמה תמונות חדשות לקירות שלך יש כמה דברים שאתה צריך לתכנן ולהחליט עליהם. הנה מדריך לעיצוב פנים הבית על איך לקשט את החלל שלך עם אמנות קיר.

קנה אמנות קיר לפי חדר

סוג הבית שיש לך ומצב הרוח, האווירה וסגנון העיצוב שאתה יוצר, צריכים להיות מעוצבים בצורה מושלמת כדי להתאים לסגנון החיים שלך. ההחלטה על סגנון לחדר צריכה להיקבע על פי סגנון החיים שתבחרו ולא על פי הטרנד העדכני ביותר של עיצוב פנים הבית.

לא משנה איזה חדר אתה רוצה לקשט, בין אם זה חדר השינה, אזור המגורים, המטבח או המשרד שלך, אתה צריך להחליט מה אתה רוצה להוציא מהחלל הזה. לדוגמה:

 • האם אתה רוצה לערוך מסיבות או לארח?
 • האם אתה רוצה מפלט שקט כדי להתרחק מההמולה?
 • האם זה אזור לילדים לשחק בו?
 • האם זה חדר לתחביב שלך?

לאחר שהחלטתם למה אתם רוצים להשתמש בחדר, כעת תוכלו לבחור נושא צבע שיתאים לתפקוד החדר. לדוגמה, ירוקים עדינים ונייטרליים עבור 'חדר המפלט השקט' שלך, צהוב תוסס עבור חדר הילדים, או כחול חיוור רגוע עבור חלל המשרד שלך.

עד כה קבענו את התפקוד והצבע של החדר המדובר, אז זה נותן לנו את הבסיס לבחירת הדפסי האמנות הנכונים לאזור.

לדוגמה:

 • תמונות מצוירות צבעוניות בהירות לחדר הילדים
 • תמונות פרחוניות פסטליות עדינות לאזור המפלט השקט שלך, או
 • נוף שקט ותמונות נוף לחלל המשרד שלך

בחר את הסגנון שלך

כמו צבע צבע, יצירות אמנות יכולות לבסס או לשנות מיד את מצב הרוח של החדר. לא רק שהוא יכול למשוך את החדר יחד, אלא אתה יכול להשתמש בו כדי ליצור סגנון ייחודי משלך.

 • מסורתי וקלאסי
 • מוֹדֶרנִי
 • עַכשָׁוִי
 • מהנה ומשעשע
 • אַגָבִי
 • רוֹמַנטִי

סגנון החדר תלוי לחלוטין בטעם האישי שלך וזה הזמן שבו אתה יכול להחדיר את האישיות שלך לחדר באמצעות יצירות אמנות ואביזרים בעלי מרקם.

סגנונות תמונת אמנות מוצעים:

כיף ומשעשע: תמונות יכולות לכלול צבעים בהירים הן בהדפס והן על המסגרת. תמונות מהנות ומשעשעות יכולות לכלול חתלתולים וגורים, או שחקנים קומיקאים כמו שלושת הסטוגים או לורל והארדי.

מודרני: עם הדגשים שחורים חזקים בעבודת הברזל הממוסגרת ובשטיחי הקיר, תמונות בולטות בשחור-לבן הן בחירה טבעית למראה מודרני ומתוחכם.

נסיגה רגועה: כדי לחזק את מצב הרוח של מקום מפלט נעים, השתמש ביצירות אמנות עם צבעי אדמה ניטרליים ונושא נוף אופקי.

אתה יכול אפילו לערבב ולהתאים סגנונות שונים כדי ליצור סגנון ייחודי משלך. לדוגמה, מסגרת הדפסי תמונות מסורתיות בשחור-לבן במסגרת מודרנית מברזל שחורה.

סידור ותליית התמונות שלך

על מנת לקבל את האפקט המקסימלי של תמונות הקיר שלכם מבחינת הוספת אופי ונקודת מיקוד לחדר, עליכם להחליט היכן ואיך אתם רוצים לתלות אותן.

הנה כמה הצעות שיעזרו לך להחליט איך לקבל את האפקטים הטובים ביותר מהתמונות שלך:-

מראה גלריה מודרנית: כדי ליצור תחושה של גלריית אמנות מודרנית, נחמדה במיוחד במסדרונות, בלובי ובחדרי מדרגות, תנו לכל יצירה מרחב נשימה נרחב. עמוד במרכז היצירה הראשונה ועשה צעד אחד מהיר, או שני צעדים קטנים לאורך הקיר. זהו מרכז טוב ליצירה הבאה.

מעל ספה: כשמניחים אמנות מעל רהיטים כמו ספה, צריך לתלות את התמונה בערך שישה עד תשעה סנטימטרים מעל הספה, או בגובה העיניים.

סידורי אשכול: קבץ בחוזקה מספר זוגי של תמונות יחד כדי לתת הצהרה או נקודת מיקוד. זה עובד על חללי קיר גדולים או קטנים, בהתאם למראה שאתה רוצה.

בשורה: על ידי הצבת מספר אי זוגי של תמונות בקו אופקי זו לזו נותנת איזון ותחושת המרחב. זה עובד היטב במסדרונות או בחדרי מדרגות.

על ידי החלטה היכן וכיצד לתלות את התמונות שלך, בין אם זה מקבץ צמוד או הדפסה בודדת מעל ספה, תוכל לאחר מכן לקבוע את הגודל והצורה של התמונות שאתה צריך לקנות.

לאחר שהחלטתם על הפונקציה, הצבע והסגנון של החדר, אתם בעמדה הרבה יותר טובה ללכת לקניות של תמונות קיר שמתאימות לנושא הכללי.

סיכום

תמונות קיר הן אביזר לעיצוב פנים הבית שלא מוערך. זה כנראה בגלל שרוב האנשים לא יודעים מה לעשות עם התמונות שלהם על מנת לקבל את האפקט המקסימלי בחדר. לפני שאתה הולך לתלות את התמונות שלך וודא שאתה מתכנן מראש מה אתה רוצה לצאת מהחדר הזה. החלט על הפונקציה, הסגנון והצבע של החדר תחילה לפני שאתה קונה את יצירות האמנות שלך. בכך אתה נמצא בעמדה הרבה יותר טובה לקנות את הסוג הנכון של תמונת אמנות שתתאים לנושא ולמבטא הצבע של החדר שלך.Source by Claire Bowes

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved