טיפים לעיצוב הבית שכדאי להשתמש בהם לשיפוץ קל

/
/
/
266 Views

בכל שנה שעוברת מעצבי הפנים מביאים מגמות עיצוב חדשות, ו-2016 אינה שונה. עם ההתקדמות בכל תחום, עיצוב הפנים כנראה לא נשאר מאחור. כפי שכולנו יודעים, שינוי כל עיצוב הבית לאחר שנה הוא תהליך מסורבל ולא תמיד משתלם לכולם. אז איך שומרים על עיצוב הפנים שלך מעודכן מבלי לעשות חור בחשבון הבנק שלך? אבל בואו נחזור לנושא העומד על הפרק, והוא, מהם השינויים בטרנדים של עיצוב הבית.

המטבח

מראה המטבח נעשה דרך הארונות והארונות שלו. אז בעקבות הטרנדים, כדאי לשאוף לגוונים וצבעים מנוגדים. במקום לבחור בנושא צבע אחד, לכו על שני גוונים. כמו כן, בכל הנוגע למכשירי החשמל, המראה השתנה מהמראה האופייני בצבע לבן, מתכתי. כיום, אתה יכול ללכת על מראה יותר מוצל ופלדה אם אתה מנסה לעקוב אחר הטרנדים. הוא מוסיף למטבח מראה מעודן, אך צבעוני יותר.

כמו כן, אם אתה חושב לשפץ את כל המטבח שלך, אולי תרצה ללכת עם כמה מגירות נוספות. מגירות עמוקות הן אהובות בימינו, ונראה שהן מתווספות בכל מקום. פשוט לא נראה שיש לך יותר מדי מהם.

הסלון

נראה שאנשים נמשכים לרעיון של שימוש בפועל בסלון למה שהם נקראו עבורו, לחיות! בהימנעות משימוש בטכנולוגיה, חדרי מגורים אמורים לשמש כעת לחיבור משפחתי ולבילוי זמן איכות עם יקיריכם, במקום רק להשתמש בטלפונים ובגאדג'טים שלכם שם בלי שום אינטראקציה משפחתית.

הגישה המינימליסטית יצאה מהחלון וכך גם בשנה שעברה. אתה מסתכל על חדרי מגורים מעוצבים לחלוטין; שום דבר לא נשאר חשוף. הרבה רהיטים, הרבה פריטי קישוט, אומנות על הקירות וקיבלתם לעצמכם סלון ממש מתוך מגזיני העיצוב שאתם קוראים מדי יום.

כמו כן, מכיוון שתשתמשו בסלון שלכם ליותר פעילויות משפחתיות מאשר רק ישיבה על ספות, מעצבים משתמשים בבדים חיצוניים עמידים יותר לריהוט פנים, במקום להיצמד למבנים הישנים.

חדר הרחצה

מעצבים החלו לשלב רעיונות חדשים גם בחדרי השירותים. בידה נפרדת לשירותים הופכים כעת יותר ויותר נפוצים. דבר נוסף שהפך לפופולרי מאוד הוא מראות אמבטיה גדולות שבולטות. טפטים בחדרי שירותים עם דוגמאות וצבעים נועזים מעניקים מראה זוהר מאוד. קישוטים גדולים על הקירות הבולטים נמצאים לגמרי בפנים.

בוא נקווה שהטיפים האלה יעזרו לך לשדרג את משק הבית שלך ועדיין להצליח להישאר בתקציב קפדני.Source by Andrew Scott

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved