טיפים ליצירת גן פרפרים יפה

/
/
/
339 Views

מי לא היה רוצה גן שמושך אליו פרפרים יפים? גן פרפרים יכול להיות מרגיע ומשעשע גם כן. להלן כמה טיפים ליצירת הגן המושלם עבור מגוון מיני פרפרים לבקר לעתים קרובות.

אוֹר שֶׁמֶשׁ

ראשית, הגינה שלך צריכה להיות ממוקמת באור שמש ישיר. פרפרים אוהבים את חמימות השמש ובעצם זקוקים לחום מהשמש כדי להמשיך לעוף ולנוע. תכנן להקיף את הגינה שלך באבנים או שבילי לבנים. חומרים אלו הממוקמים בגינה ובסביבתה יעזרו לשמור על חום השמש.

מבחר צמחים ופרחים

לפני שתחליטו על סוגי הפרחים והצמחים שייכללו בגינה שלכם, תחילה ערכו מחקר קטן כדי לקבוע את סוגי הפרפרים שאתם הכי רוצים למשוך. האזור שבו אתה גר יעזור לקבוע את סוגי הצמחים שישגשגו.

בחר צמחים המשגשגים היטב באור שמש ישיר. וודאו שהם פרחים וצמחים צבעוניים שימשכו את מיני הפרפרים שאתם רוצים. זכרו, פרפרים אוהבים צוף, אז בחרו פרחים וצמחים שמגוון מיני פרפרים ירצו באופן טבעי להימשך אליהם.

חומרי הדברה

לעמוד בפיתוי להשתמש בחומרי הדברה או כימיקלים קשים כדי להרחיק חרקים לא רצויים מהגינה. הכימיקלים האלה יעשו עבודה מצוינת בשמירה על חרקים לא רצויים מלהסתובב, אבל הם גם ימנעו מהפרפרים להיכנס לגינה שלך.

לחות זה חשוב

אדמה לחה, עלים ופרחים חשובים לפרפר כי זהו מקור המים היחיד שלהם. פרפרים אינם יכולים לשתות ממים עומדים, אלא הם מסתמכים על טיפות לחות קטנות על עלים ופרחים כדי להרטיב את עצמם. השקה את הגינה שלך לעתים קרובות עם צינור גינה שיש לו חיבור ערפל. שמור א צינור גינה מחובר לסליל בקרבת מקום כך שההשקיה קלה וללא כאבים. הפיכתה לעבודה קלה תבטיח שתזכור להשקות את הגינה לעתים קרובות.

ברגע שהגינה שלך בשיא פריחתך, שבו ותיהנו מכמה מהיצורים היפים ביותר של הטבע – פרפרים.Source by James P Martin

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved