טיפים להגדלת החדר שלך עם מראות עכשוויות

/
/
/
257 Views

הכל בגלל העשן והמראות. לפחות זה מה שהם כל הזמן אומרים. מראות הן פריט עיצוב קיר נפלא שהוא גם פרקטי וגם אסתטי. אז למה לא להוסיף מראות עכשוויות לעיצוב שלך?

יש כל מיני סוגים של עיצוב קיר אבל שום דבר לא מספק את היתרונות של מראות. מלבד הפונקציונליות שלהם, הם יכולים לגרום לחדר להיראות גדול יותר, מאוזן יותר או מזמין יותר.

אפשר לגרום למסדרון או לחדר קטן להרגיש הרבה יותר גדול רק על ידי הוספת המראות הנכונות על הקירות.

1. כל חדר קטן

בחדר קטן אתה צריך למצוא את הארוך ביותר של הקירות ולמקם את המראות שלך. השתקפות האור נותנת אשליה שהחדר הרבה יותר רחב ממה שהוא.

2. אולם

באולם אתה צריך להחליף מראות לאורך הקיר. זה ייתן אשליה שהאולם הרבה יותר רחב ממה שהוא. אם אתה יכול להציב מראות מול כל חלונות תקבל בונוס נוסף של האפקט של הסצנה הטבעית.

3. חדר שינה

ניתן לגרום לחדרי שינה קטנים להיראות גדולים יותר על ידי שילוב של קירות בהירים עם הכמות הנכונה של אור ומראות. המראות ייצרו רפלקטיביות שתגרום לחדר להיראות גדול יותר.

לחדר הורים ניתן להוסיף מגע של רומנטיקה ואווירה מרגיעה על ידי שילוב של תאורה עדינה רכה עם המראות המשופעות.

4. סלון

אם הסלון שלך בצד הקטן יותר, שקול להוסיף מראה או שתיים. אם בחדר שלכם יש אח, מראה במרכז היא דרך מצוינת ליצור אשליה של פאר תוך שמירה על אזור האח כנקודת המוקד שלכם.

אין אח לשקול להשתמש בפיצול בטכניקת קישוט פופולרית נוספת שבה אתה מסדר את המראות שלך אחד ליד השני אבל לא נוגע ואתה מנדנד אותם.

5. מבואה/כניסה

בחרו מראה גדולה משופעת או מראה רצפה לכניסה. אתה יכול להוסיף כמה פמוטים לקיר כדי לשפר את התאורה ולהגדיל את גודל החדר.

6. חדר רחצה

אחת הדרכים הפשוטות ביותר לתת אשליה של חדר אמבטיה גדול יותר היא באמצעות מראת האיפור. מראה גדולה יותר עם תאורה מתאימה יכולה לעשות הבדל גדול. עוד טריק נהדר הוא הוספת מראת קיר ארוכה בקצה האמבטיה.

כמעט בכל בית כבר יש בו מראות. התחל בניסוי עם המראות שכבר יש לך. שנה את מיקומם, השתמש בכמה מהרעיונות שסופקו.

אתה יכול להוסיף מסגרת או אם אתה קצת אמנותי לצייר מוטיב על הזכוכית. אם תחליט שאתה לא אוהב את מה שאתה רואה אז זה הזמן להתחיל לקנות כמה מראות חדשות.

מראות עכשוויות אינן דורשות חדר עכשווי. הם נראים נהדר בכל סוג של חדר! הם יכולים להיות נקודת המוקד או להחמיא לעיצוב.

מראות הן כמו יצירת אמנות. ישנן מסגרות דקורטיביות רבות ושונות שלכולן יש רושם אמנותי משלהן. יש הרבה קמעונאים מעולים באינטרנט המציעים מבחר נהדר במחירים נוחים.

מראות עכשוויות לא רק יגרמו לחדר שלך להיראות נהדר, הן יגרמו לחדר שלך להיראות גדול יותר. אז למה לא לתת לעיצוב שלך מתיחת פנים?Source by Janett Finnila

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved