טיפים כיצד ליצור חדר רחצה בעיצוב עכשווי

/
/
/
462 Views

מלבד המטבח, הסלון וחדר השינה שלך, אתה גם צריך להקדיש זמן לעצב מחדש את חדר האמבטיה שלך. יש הרבה אפשרויות שאתה יכול לבחור מהן. עם זאת, עיצוב עכשווי יכול להיות הטוב ביותר עבורך.

זכור איזה עיצוב אתה מנסה ליישם. עיצוב עכשווי צריך להכיל עיטורים ואלמנטים האופייניים לחדרי אמבטיה מודרניים. החדר צריך להיות נקי וצריך לספק אווירה מרעננת.

הימנע מהרבה מדי פריטי ריהוט בחדר האמבטיה שלך. אם יש יותר מדי יגרום לחדר האמבטיה שלך להרגיש צפוף מדי. שימו לב שהמטרה שלכם היא ליצור סגנון חדר אמבטיה מינימליסטי. שקול אילו מוצרים תצטרך עבור חדר האמבטיה שלך. כאשר אתה מודע לדברים שאתה צריך ולדברים שאתה יכול להסתדר בלעדיהם, יישאר לך מספיק מקום כדי לנצל את חדר האמבטיה שלך כמו שצריך.

כמו כן, הימנעו משימוש ברהיטים מגושמים. לדוגמה, אם ברצונך להחזיק כיסא בחלל חדר האמבטיה שלך, עליך להציג במקום שרפרף או ספסל פשוט. יתר על כן, עשו שימוש בארונות איפור גבוהים יותר ממה שהם רחבים יותר. זה יכול לתפוס את כמות השטח הנמוכה ביותר.

ארגון נכון של מוצרי הטואלטיקה, המגבות והמוצרים האחרים שלך יהיה נחוץ כדי להבטיח שחדר האמבטיה לא ייראה עמוס. סדרו לאחר שסיימתם להשתמש במוצרי האמבטיה שלכם. חשוב מכך, הקפידו להחזיר אותם למקומות המתאימים להם כדי לשמור על הארגון בחדר.

בחר צבעים ניטרליים. הצבעים האלה לא צועקים עליך. במקום זאת, הם נוחים למראה. אתה תרגיש בקלות אם בחדר האמבטיה החדש שלך יש את הצבעים האלה. יכול להיות שיש לך חדר אמבטיה שעשוי ממתקנים שהם שחור או לבן. אתה יכול גם לשלב כמה חומים כדי ליצור תחושה הומאית.

עם זאת, עדיין יש לך הזדמנות לשחק עם צבע או שניים. רק זכור לא להשתמש במספר צבעים בערכת הצבעים שלך מכיוון שהעיצוב הזה יפסיק להיות מלוטש למראה. צבעים כהים יכולים לשמש כהדגשות לרקע בהיר. לדוגמה, אתה יכול לקבל קירות, רצפות ותקרות לבנים אבל אתה יכול לקבל ארונות איפור כחולים ואמבטיות.

התאורה הנכונה יכולה להדגיש תכונות חיוביות ובו בזמן להפחית את הדגש על כמה נקודות שליליות בחדר האמבטיה שלך. בדרך כלל, חדר בעל עיצוב עכשווי מואר היטב. ישנם מספר מקורות אור אשר מאירים את החדר בצורה יעילה למדי. לאחר שהחדר מואר היטב, הוא ייראה רענן. מלבד השימוש באורות בהירים, ייתכן שתשקול להשתמש גם בנורות דגש המותקנות על קירות ופינות החדר. אורות אלו יעזרו להאיר את האזור גם אם יש לך רק פנס עילי אחד בפנים. ודא שיש מספיק אורות הממוקדים באזור הכיור, האמבט והמקלחת שלך. אלו המקומות בתוך חדר האמבטיה שבהם אתה משתמש הכי הרבה. וכדי שתוכלו לראות בבירור מה אתם עושים, עליכם להתקין תאורה מספקת.Source by Dianne K Hudson

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved