חמש דרכים לשפר את עיצוב המטבח שלך תוך שבועיים

/
/
/
467 Views

עבור משפחות רבות, המטבח הוא לא רק המקום ללכת אליו לשתייה קרה או להשתמש במיקרוגל. להיפך, רוב האנשים יודעים שהדרך היחידה לתזונה מאוזנת – ולעשות זאת בצורה משתלמת – היא להכין את האוכל לבד. זה אומר לעבוד במטבח על בסיס קבוע, מארוחות בוקר פשוטות ועד לסעודות חג נרחבות יותר. למעשה, הרבה זמן במהלך החגים יעבור במטבח. עם זאת בחשבון, ישנם הרבה תיקונים מהירים שבעל בית יכול לבצע כדי לשפר את היקפו והמראה של המטבח, שרבים מהם יידרשו רק כמה ימים של זמן אבל יעשו הבדל גדול. להלן חמישה רעיונות שניתן להוציא תוך פחות משבועיים.

1. פתרו את בעיות האחסון. אחת הבעיות הנפוצות ביותר במטבח היא מקום אחסון. איך אפשר לפתור את זה ביעילות? במקרים רבים, ההסדר פשוט מופרך. הצעד הראשון הוא להוריד כל דבר שלא מתרגל על ​​בסיס קבוע ולהעביר אותו לפינה פחות מטיילת בחדר (או לאזור האחורי של ארון). ברגע שתהיה לך גישה נוחה לכלי הבישול והכלים המשמשים ביותר, הגיע הזמן להיות יצירתיים. כל פריט פחות אטרקטיבי ניתן להכניס לפח או לסל, מה שתואם את עיצוב החדר.

2. עבודה עם החלונות. אין דרך לשנות את כיוון האור כשהוא פוגע בחדר, אבל יש דרכים לשפר את ההשפעות שלו. בין אם יש שמש בצהריים או אחר הצהריים, הווילונות והמדפים ישפיעו רבות על מצב הרוח של החדר. עבור מקום עם נוף מצוין, שקול חלון גינה כדי להרחיב את החדר ולספק מקום נוסף לצמחים ועשבי תיבול. עבור חלונות עם נוף פחות, שקול מהלך אסתטי כמו הוספת ויטראז'. זה יחסל את הנוף ויכניס פנימה יופי.

3. הדגש את החיובי. עבור מטבחים מסוימים, ייתכן שאין פתרון מהיר לתאורה הטבעית. במקרים אלה, עדיף לנסות לעבוד עם הקצה החשמלי של הספקטרום. ניתן להתקין תאורת מסלול במהירות באזורים העליונים של החדר, או לסגת מהדלפקים הראשיים. הזרקת אור רך על הנקודות הציוריות יותר בפנים יגרום לחדר כולו להרגיש כאילו הוא עבר שינויים ברורים.

4. הסתכל על החומרה. תשכחו לרגע מהמחשב והסתכלו על החומרה האמיתית בתוך המטבח: ידיות הדלתות, ידיות הארונות וכו'. החלפתן לא רק תשפר את מראה הארונות והמגירות שלכם; זה גם יכול להציע דרך להוסיף המשכיות שקשה היה להשיג בעבר.

5. הוסף שכבת צבע. אם מכשירי החשמל והארונות העיקריים נמצאים במצב תקין, יש מעט מחלות ששכבת צבע מתואמת יפה לא יכולה לרפא. חשבו תמיד על גוונים בהירים יותר כדי להוסיף אלמנט של עידוד.Source by Alexander Fishback

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved