חמישה פרפרים מושכים צמחים לגינה שלך

/
/
/
464 Views

מה יכול להיות טוב יותר מאשר לשבת בחוץ, ליהנות מהגינה שלך, בעוד פרפרים יפים מקיפים אותך? כולם אוהבים לראות פרפרים עם הכנפיים הצבעוניות שלהם והתעופפות חלקה, אבל אתה לא צריך להשאיר את הצצה של אחד מהם למקרה. כשאתה מתכנן את הגינה שלך, אתה יכול לבחור את הצמחים שלך מתוך מחשבה על פרפרים, כך שאתה מושך אותם לחצר שלך ותוכל ליהנות מהם בכל עת. ישנם מאות צמחים ופרחים שפרפרים אוהבים, כך שיש לך שפע של אפשרויות לבחור צמחים שלא רק מביאים פרפרים אלא נותנים לגינה שלך מראה שאתה מחפש. חמשת הצמחים הללו, לעומת זאת, שימושיים במיוחד להבאת פרפרים לחצר האחורית שלך.

ראשית, לפני שתתחיל לבחור את צמחי גן הפרפרים שלך, יש כמה דברים בסיסיים שאתה צריך לזכור. פרפרים נוטים להיות הכי פעילים באמצע הקיץ, כך שהבחירה בצמחים הפורחים היא אידיאלית. אתה רוצה לקטוף צמחים שמייצרים הרבה צוף – זה ישמור על מושבות רבות ושונות של פרפרים לעבור בגינה שלך. צמחים שדורשים שמש מלאה הם הבחירה הטובה ביותר – פרפרים מעדיפים להישאר בשמש בצורה זו ולא נוטים ללכת בצל כדי להאכיל. מעל לכל השאר, זכור להימנע משימוש בכימיקלים כלשהם על הצמחים שלך. כימיקלים כמו חומרי הדברה וחומרי הדברה הם רעילים לפרפרים, כך שבסופו של דבר תהרוג את היצורים שאתה רוצה למשוך.

יש מאות אפשרויות לגינה מושכת פרפרים. חמישה צמחים שכדאי לכם לתת להם עדיפות הם עשב פרפר (Asclepias tuberosa), שיח פרפר (Buddleia davidii), שושן פרפר (Hedychium coronarium), אפונת פרפר (Clitoria ternatea) ופרח תשוקה (Passiflora בהתגלמותו). הפרחים האלה כולם אהובים על פרפרים והראו את עצמם פעם אחר פעם שהם אידיאליים לגן פרפרים. כולם פרחים רב שנתיים.

לחמשת הצמחים המפורטים לעיל יש רקורד מוכח של אטרקציות פרפרים מובילות, אבל זה לא אומר שהם מתאימים לגינה שלך. כאשר אתה בוחר את הצמחים שלך בראש סדר העדיפויות, אתה צריך לבחור צמחים המשגשגים באזור הגיאוגרפי שלך. תנאי מזג האוויר הם שיקול ראשון במעלה – גם אם צמח עושה עבודה מצוינת למשוך פרפרים, אם הוא לא יגדל טוב במקום בו אתה גר, תילחם בקרב אבוד. כל מרכז גינון או חממה בעיר שלך אמורים להיות מסוגלים לתת לך עצות לגבי צמחי הפרפרים הטובים ביותר להוסיף לגינה שלך עבור האזור שלך.

דבר נוסף שכדאי לזכור כששותלים גינת פרפרים הוא שלתועלת מירבית, לא רוצים, אלא רוצים למשוך גם זחלים. זחלים הם חרפתם של גננים רבים מכיוון שהם לועסים את הצמחים שלך. עם זאת, מהזחלים מגיעים פרפרים, אז אם אתה יכול למשוך את הזחלים ולאחר מכן את הזחלים לגינה שלך, אתה תשמור על הפרפריםSource by Lawrence L. Hoyle

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved