חדר אמבטיה אל תעשה

/
/
/
392 Views

ישנם מספר דברים חשובים שכדאי לזכור כאשר מתחילים פרויקט שיפור חדר האמבטיה, וכל ההצעות הללו ימנעו מהאמבטיה שלכם להפוך לפוגע בעין.

מקום הוא שיקול עצום בעת עיצוב מחדש של חדר אמבטיה. אם החדר קטן במיוחד, לא תרצו לצבוע את הקירות בצבע כהה. בחירה בשחור, אפור, חום, כחול כהה או כל צבע כהה אחר יגרום לחדר האמבטיה להיראות קטן יותר ממה שהוא בפועל. במקום זאת, בחר צבע בצבע בהיר ועשה את הגזרה עם הצבעים הכהים האהובים עליך.

דפוסים הם כלי נפלא לשימוש כאשר מקשטים כל חדר בבית שלך, אבל יותר מדי דפוס מסוים יכול להפוך במהירות למטריד. תאר לעצמך שאתה כל כך מעריץ אבטיח שאתה בוחר לקשט את כל חדר האמבטיה שלך בהדפסי אבטיח אדום, ירוק ושחור; לא משנה כמה אתה אוהב את הדפס האבטיח המכסה כל משטח, המבקר הראשון בחדר האמבטיה הזה הולך להיות המום במהירות. אבטיח, או כל הדפס אחר בחדר האמבטיה, עדיף להשתמש בתור מבטאים.

אמנם כמה נגיעות נוספות גורמות לחדר אמבטיה להיראות יפה מאוד, אבל לא תרצו להעמיס על השטח המצומצם שיש לכם. לדוגמה, צמח גדול עשוי להיראות כמו רעיון מגניב לקישוט חדר האמבטיה, אבל הוא למעשה יגרום לחדר להיראות לא מסודר. במקום זאת, בחר אגרטל זכוכית וכמה פרחים מלאכותיים בצבעים עזים. בחר משהו פשוט בעיצובו כדי שיהיה קל לניקוי מאוחר יותר.

בעוד אנו עוסקים בנושא העומס, אל תתנו לשלך להצטבר על דלפקים או באדני החלונות. מארגנים לא יקרים יכולים לחסל את העומס בחדר האמבטיה במהירות, ותתהו איך חייתם אי פעם בלי אחד כזה. בחר חוסך מקום העונה על הצרכים הארגוניים שלך תוך התאמה סגנונית עם שאר עיצוב חדר האמבטיה. אל תחמיצו הזדמנות להדגיש את חדר האמבטיה שלכם עם פריט אטרקטיבי ופונקציונלי. לחלופין, אתה יכול למצוא חלקים רבים של ריהוט חדר אמבטיה פונקציונלי, שמציעים הרבה מקום מתחת לארגון.

פונקציה וסגנון יכולים להיפגש בצורה של הדגשים בחדר האמבטיה כמו שטיחים, מחזיקי מברשות שיניים, מפנקים לשירותים וכל דבר אחר שתרצו להוסיף. מומלץ להימנע מחיפויי רצפה או קערה בצבע בהיר בחדר האמבטיה אם יש לכם ילדים, חיות מחמד או אנשים מבולגנים. בחירה בשטיחים בצבע כהה יותר תסתיר לכלוך, אבק וכתמים יומיומיים. אפשר להאיר חדר אמבטיה באמצעות שטיחים בצבעי יסוד, כמו אדום, ועדיין שהצבע יעמוד בפני לכלוך. מחזיקי מברשות שיניים, כלי סבון ופריטי אמבטיה קטנים אחרים מגיעים במגוון צבעים, סגנונות ודוגמאות. כדי לבחור את אחד המתאים ביותר לחדר האמבטיה שלך, קנה אותם לאחר סיום שאר העיצוב מחדש.

אביזר נוסף שכדאי לשים לב אליו בעת בחירת חדר האמבטיה הוא המראה בחדר האמבטיה. ככלל, המראה לא צריכה להיות ארוכה יותר מאשר כיור האמבטיה עצמו. אתה עדיין יכול לבחור מראה גדולה ומשגעת שתיראה נהדר בחדר האמבטיה שלך, מבלי שהיא תכריע את המראה של החדר כולו.

עיצוב מחדש של כל חדר בבית שלך הוא הזדמנות להראות את הסגנון האישי שלך, אבל חשוב לזכור לאזן את הצבעים והדוגמאות העזים שאתה הכי אוהב עם גוונים ניטרליים ואביזרים מתאימים. להרכיב מראה חדש לחדר האמבטיה שלך אף פעם לא קל, אבל כל עוד אתה זוכר לא להשתמש בצבעים רועשים בצורה מגוחכת ובדוגמאות עמוסות, תוכל ליצור חדר אמבטיה חדש ומדהים.Source by Heather Mitchell

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved