התקן אריחי פורצלן אופנתיים לאפקטים מדהימים בסביבות הבית והמשרד

/
/
/
454 Views

אם אתה חושב ששמנת ובז' הם גוונים לא מרגשים בעיצוב הבית, בדוק את קולקציית אריחי הפורצלן העדכנית של Livingstyle. פורצלנים אלו נועדו לביצועים גבוהים וקיבלו את השראתם מאבן גיר. הפורצלן עמיד מאוד ויברח בכל מקום, בפנים ובחוץ. בא לכם להתקין פורצלנים חמודים בסלון או בחדרי שינה? גם מטבחים יתעוררו לחיים ויצבעו באותם עיצובים וצבעים מרהיבים. הסביבה תקבל מגע של ברק ואלמנט דרמטי, לא משנה היכן תחליט לשים אותם. שחק כמה משחקים, ארגן כמה עיצובים כגבולות על קירות או חזיתות מבטא.

קישוטים ממש על המסלול כרצונך!

האם אתה אוהב את האפקטים המופלאים של פורצלן Livingstyle בז'? חדרי האמבטיה הפכו להיות חשובים מאוד בימינו, בדיוק כמו גם מטבחים ובאופן טבעי, מכיוון שהם ממלאים תפקידים יומיומיים חשובים מאוד. רודפים אחרי רעיון מסוגנן, קבלו עיצוב בהתאם לשטח הפנוי ולתקציב. היתרון של צבעים ניטרליים הוא שהפרטים נראים בקלות. סדרו את חדר האמבטיה, אולי בגווני לבן, בז' וחום כאחת מהאפשרויות הרבות. בחרו את הארון והאמבט, האבזור וקישוטי הקיר לפי תוכנית מיזוג גוונים. תקרה מקושתת תגביר את האפקט. אריחי פורצלן מסוג Beige Livingstyle מותקן באלכסון ייצור גם רושם עוצמתי, יחד עם עיצובי אריחים אחרים בחדר האמבטיה הראשי.

להתעדכן באופנה

קרם ליווינגסטייל פורצלן יוצר המון עידוד. צבעים ניטרליים מתאימים לכל דבר ויוודאו ששום דבר לא יעבור מעיניהם. אם הרצפה ניטרלית, המכשירים והגאדג'טים האופנתיים יהיו לחוצים ונראים מאוד. חדר אמבטיה ראשי, במיוחד יברח בתוכניות צבע ניטרליות. בא לכם להתקין ארונות כהים כפריים, נברשות ברזל יצוק וחלקי עץ? יתרון עילאי נוסף הוא שניתן לשפץ את הפרטים ההיקפיים ככל שהזמן עובר עם התקנות חדשות בעוד שהרצפה הנייטרלית נשארת זהה.

סגנונות מתמשכים שנשארים אופנתיים

בין היתרונות הרבים של סגנון הפורצלן הם החוזק וקלות התחזוקה. צמצם את היקף הניקוי על ידי בחירה באריחים בפורמט גדול יותר 24×24 ו-18×36 עם התוצאה שיש צורך לנקות פחות קווי דייס. קרם ליווינגסטייל פורצלן יהיה בין הבחירות האסתטיות שיעמדו באלמנטים לאורך זמן. אין ספק שזה לעולם לא יוצא מהאופנה.

קצת ניקוי והאריחים ממשיכים להיראות כמו חדשים. הטאטוא או השאיבה הרגילים מסירים אבק או לכלוך שהצטברו. עכשיו אתה צריך לנגב את האריח עם תערובת של חומץ ומים ובאמצעות חתיכת בד. גם חומר ניקוי פורצלן בנוסח מיוחד עובד מצוין. שטיפה אחרונה במים חמים מסירה את שאריות תמיסת הניקוי. עם הליך שגרתי שכזה שחוזר על עצמו בהתאם לצורך ולכלוך שהצטבר, האריח נשאר בצורה עדינה ונקייה מאוד כדי להביא אושר לחושים במשך עשורים רבים.

האישיות הצבעונית

בהשוואה לצבעים אחידים שכל כך נפוצים סביבנו המבטאים מעט אופי, וריאציות הצבע הקטנות בתוך עיצובי האריחים של Livingstyle Collection מבטאים הרבה אישיות. איך קיבלנו את הרעיונות? הם נובעים מאבן גיר אמיתית והדוגמה מתאימה בצורה כה עדינה לחומרים טבעיים כמו סלסלות נצרים וצמחים בעציצים. כלול גם זני אבן טבעית אחרים בסביבה. אולי עץ דקל יכול לשלב עם התקנת אריחי פורצלן בז' Livingstyle בסלון מודרני יחד עם חפצי מתכת כמו אגרטלים ופסלים.

אווירה ידידותית, אוהבת ומודרנית

מפעלים מסחריים היו נוצצים בין קירות ורצפות פורצלן. אריחים בפורמט גדול מדגישים את האלמנט העסקי, במיוחד בחנויות ומשרדים ענקיים. יחד עם המראה המודרני הזה מגיעה תחושה חמימה ומזמינה. עצבו את התאורה בהתאם עם גופים ודוגמאות אטרקטיביות. יש לתאם בקפידה את אזורי הקבלה והישיבה כך שחלקי הריהוט יתאימו היטב לתבנית ניטרלית כללית. גוונים של אפור, לבן ושחור ישתלבו היטב באזורים כאלה.

בקר באולם התצוגה או בדוק את האפשרויות באינטרנט בקולקציית אריחי פורצלן וריצוף. בצע את הבחירות הנכונות, בהתאם לצרכי המגורים או העסקים, כדי ליצור סביבות מסבירות פנים ונעימות שיצליחו להגדיל את הרצון הטוב והפרודוקטיביות.Source by Amy Brown

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved