התארגנות עם ארונות עץ

/
/
/
464 Views

ארגון הבית הוא מאתגר כאשר אין מספיק מקום אחסון או מדפי תצוגה כדי לשמור על דברים מסודרים. ככל שמישהו מתגורר זמן רב יותר במקום אחד, כך הוא נהיה צפוף יותר בחפצים שצריכים מקום להישמר. ניתן לקשט חדרים שונים בבית עם ארונות ומדפים מיוחדים למניעת עומס וחוסר ארגון. כשהאורחים מגיעים לבית, הם יכולים להחמיא על מדפי עץ שמתאמים צבעים ותפאורה במקום להתבייש לתפוס מישהו לא מוגן עם חדרים עמוסים בזבל ודברים שצריך לעבור עליהם. ארגן חדר אחד בכל פעם עם ארונות קיר ומדפים מעץ המשתלבים היטב בחדר השינה, במטבח ובאמבטיה, בין היתר.

חדר שינה

יש אנשים שמבלים זמן רב בחדרי השינה שלהם, בעוד שאחרים פשוט משתמשים בהם כתחנת בור בתוך אורח חיים עמוס. למי שנמצא לעתים קרובות בדרכים, קשה לשמור על חדר שינה מסודר. מקום אחסון ומדפים בשפע יכול לעזור. מקום לאחסון תכשיטים יעזור לשמור על שידה או עליון לא יערמו עם קופסאות מתנה ושרשראות סבוכים. ארונות תכשיטים בהתאמה אישית המורכבים על הקיר עם או בלי מראה מוסיפים נופך של אלגנטיות לחדר. למי שאין הרבה מקום לרהיטים, ארונות בקיר יכולים להועיל גם כן. נסה מדפי עץ עם הכנסת פח אשפה או נישה לקיר שיש בה הרבה מקום לתמונות או לצמחים כדי ליצור את המראה הביתי הזה.

מִטְבָּח

שמירה על אזור מטבח נקי ומאורגן היא יותר מאשר שמישהו יוכל לשים את ידיו על כלי הבישול, המחבת או תבלין הבישול הנכון בזמן הכנת הארוחה. זה גם על ניקיון כדי למנוע חרקים, אבק ולחץ. ארונות עץ בהתאמה אישית יכולים לשמש כמזווה, מדפי תבלינים ושטח אחסון לחידושים, קישוטים וגאדג'טים מיוחדים למטבח. ארונות צמודי קיר משחררים עומס מהמשטחים ומשאירים יותר מקום לקילוף, קיצוץ, ערבוב ומעקב אחר מתכונים. המדפים המובנים יכולים להכיל פריטים יומיומיים כמו כוסות מדידה ומלטות מלח ופלפלים, כמו גם את מכונת הליפוף התפוחים, פורס הביצים ומכתש השום בשימוש נדיר מבלי לתפוס מקום יקר במגירה. בחרו ארונות בהתאמה אישית שכבר צבועים או מוכתמים או הזמינו כאלו שניתן לצבוע כך שיתאימו לעיצוב הקיים.

חדר אמבטיה

שמירה על ניקיון ומאורגן של חדר האמבטיה הוא אולי האתגר הגדול ביותר בבית, במיוחד כאשר הם משותפים עם מספר אנשים, שטח האחסון הוא פרימיום. יש מינימום מקומות לאחסן מגבות, מוצרי טיפוח ומוצרי חשמל קטנים. תיבות תרופות לדלת הזזה הן תוספת מבורכת לחדר אמבטיה עם מרשמים, קרמים ומוצרי עזרה ראשונה לשעת חירום נערמים על השיש או הכיור. עבור אלה עם אורחי בית תכופים, זה יכול להיות מביך. תיבת תרופות לקיר תרחיק דברים מהישג ידם של ילדים ומרוחקת מעיני אורחים חטטנים. לכל אדם יכול להיות מדף או שניים משלו. זה לא רק שומר על פרטיות המשפחה, אלא זה שומר על דברים מסודרים ונקיים.Source by Jeremy P Stanfords

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved