התאמה אישית של קירות על ידי קישוט עם טפט

/
/
/
262 Views

בחירת סוג הטפט לשימוש תלויה לא רק בחיבתו של בעל הבית, אלא גם במיקום בו יותקן הטפט, בכמות התנועה האנושית, במי שיפקוד את האזור ובפעילויות שיתרחשו בחדר. גורמים אלה חייבים להילקח בחשבון בעת ​​עיצוב מחדש של קירות עם טפטים מעוצבים ושוליים טפטים.

אזורים עם תנועה דלת ופעילות כמו חדרי שינה הורים, מאורות וחדרי תינוקות עשויים להיות מודבקים בטפטים סטנדרטיים מכיוון שאזורים אלה אינם מועדים לנזק או לכתמים. עם זאת, אזורים עתירי תנועה ונפח גבוה כמו המטבח, האמבטיה וחדרי הילדים חייבים להיות מצוידים בטפטים ויניל ושוליים טפטים, כי הם קלים לניקוי ועמידים יותר מטפטים מעוצבים סטנדרטיים.

כאמור, עיצוב הטפט תלוי גם במי שפוקד את האזור. חדר השינה למשל, משמש גן עדן לכל אחד מבני הבית ולמי שהחדר שלו אמור להיות טפט, סביר להניח שהם ירצו לקשט את חדרי השינה שלהם כדי לבטא את הסגנון והאישיות שלו.

בני נוער הם מאוד יצירתיים – כשזה מגיע לקישוט הקירות שלהם, הם נוטים להיות מאוד נלהבים לבטא את עצמם כמעט בכל היבט של החדר שלהם, בין אם זה ציורי הקיר, גבולות הטפטים או קישוטי קיר אחרים. בני נוער אוהבים בדרך כלל עיצובי טפטים וציורי קיר רועשים ומונפשים. עם זאת, אין טרנדים מדויקים בעיצוב חדר השינה של מתבגר שכן רובם בסופו של דבר יהיו מאוד אינדיבידואליים מבחינת צבעים ונושאים.

חדר הילדים הוא מקום שליו. ככזה, הצבעים והדוגמאות של הקירות שלהם צריכים להיות מאוד מנחמים אך עדיין להפגין צבעים עזים ובהירים. טפטים צבעוניים של מעצבים, ציורי קיר ושוליים טפטים המבוססים על חרוזי ילדים הם בחירה דקורטיבית נהדרת לחדרי ילדים. התרחק מצבעים או תמונות רועשים מדי עבור הקטנים. צור איזון טוב בין צבעים ועיצוב לגירוי ונוחות בעת בחירת טפט לחדר הילדים.

עבור מטבחים, הדרך הטובה ביותר להחיות את הקירות היא להשתמש בעיצוב קירות המטבח ובטפטים התואמים ומשלימים זה את זה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון רחב של נושאים: מדינה, אמריקאי, עכשווי, עמל ועוד הרבה יותר. עיצוב קירות אופייני למטבח כולל חיות חווה או אסם, כלי בישול או כסף, טופיות, פירות וירקות, פרחים, שעונים או צנצנות. יש גם כאלה עם מתכונים בנוסח צרפתי, מוטיבים ויקטוריאניים, סריג ועיצובים אחרים בהשראת וינטג'. טפט מעוצב בגימור מלא הולך היטב גם עם משטחי השיש במטבח. הם צריכים להתאים את ערכת הצבעים של שאר המטבח כדי ליצור מראה מטבח קלאסי.

כדי להעניק לחדר האמבטיה אשליה של מרחב גדול יותר, לכו על טפטים לאמבטיה שנותנים רושם אוורירי. צבעים כמו לבן, צהוב או כל צבע ניטרלי יכולים לעשות את העבודה. ציור קיר טפטים לאמבטיה המוצב על הקיר הגדול ביותר עוזר גם לגרום לחדר אמבטיה קטן להיראות גדול יותר. עבור חדרי אמבטיה סטנדרטיים, הניירות בנושא טפטה הם גם בחירה טובה מכיוון שכרגע הם מהווים את טרנד הטפט האחרון.

טפטים מודרניים היום נותנים מענה לצרכים ולאהבתו של כל אדם. אם אתה מסוג החורג מהנורמות, אתה יכול לבחור לתלות טפטים עם תוכניות מהנות במאורה שלך. טפט קומיקס ושוליים טפטים במטבח שלך יכולים גם לתת למקום השתקפות של סוטה. Wallies, מותג של קישוט קיר שהולך ופופולרי הוא גם הדרך המושלמת להחיות כל חדר. קל ליישם ולמקם מחדש, ויכול להתאים יותר את החדר.

קירות באמת ממלאים חלק מרכזי בפאר הבית. טפטים, אם ייבחרו היטב כך שיתאימו בהרמוניה לשאר המתקנים באזור נתון, יכולים בהחלט לייפות את פנים בית המגורים. הצבעים צריכים להתאים ולהשלים זה את זה כדי להקרין את הילה של יופי וסטייל.Source by Tammy Billings

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved