השראה למשרד ביתי וינטג'

/
/
/
353 Views

היופי הווינטג'י של דלתות אסם מגולפות מהעולם הישן, הרומנטיקה והקסם של ארונות עץ כפריים עם גוונים עדינים של צבע מחלחלים, משרד ביתי וינטג' נראה ומרגיש קלאסי. תראו את ארונות העץ המגולפים הפרחוניים האלה, מגולפים בפייזלי, מגולפים ביד ומפורטים בצורה מורכבת ותרגישו את האנרגיה הנשית הנוזלית או את האנרגיה הגברית הארצית בדלתות העתיקות המשובצות פליז היושבות מעבר לשולחן המשרד.

דלתות ישנות כפריות שניצלו מהאובליס ההודיות הישנות, הופכות מחדש לשולחנות משרדיים ושולחנות קפה, ומביאות איתן את האווירה הבוהמית האקלקטית. קשתות עתיקות עתיקות מעץ טבעי מייצרות מראות קיר מרהיבות או מראות רצפה המוסיפות נופך דרמטי והופכות את החדר להיראות כפול מגודלו. אם המשרד הוא בעיקר בז', אתה יכול לקחת רהיטים מעץ כהה לניגוד. מזנון בצבע טורקיז או כחול ים הוא שידת האחסון או קונסולת המדיה המושלמת עבור טלוויזיה בעלת מסך שטוח. הדמצ'יה השבטית בשלל צבעים והמראות המשקפות אנרגיה שלילית משמשת כשולחן אולם, זריקה חזרה לנסיעותיכם למדינות רחוקות ולתרבויות שונות.

היקום שלנו נותן לנו את הכלים להדריך אותנו במצבים הקשים ביותר ועלינו להיות מוכנים להתאים את עצמנו לזמנים ולאסונות המשתנים ללא הרף. ההכרח הוא אם ההמצאה, והאבולוציה מגיעה בצעדים קרובים של שינוי מהותי. משרד הלימודים הוא היום חלק מהותי מהבתים שלנו. עם הטכנולוגיה המקיפה אותנו, עלינו להיות מודעים למטען האלקטרומגנטי הנובע מטלוויזיות ומחשבים ולאופן שבו הוא מתקשר עם ההילה שלנו. קונסולות עץ עתיקות טבעיות עם מסמרי ברזל ופליז מוארקות יכולות לשמש כתחנות הדפסה ולשמש לפירוק היונים המזיקים, לקרקע אותם דרך המתכת והעץ לתוך האדמה.

ניהול מתחים בבית, כאשר כל הפעילויות שלך מוגבלות לך בפנים, למרחב הקדוש שלך יש חשיבות יתרה. השתמש בפינה הצפון מזרחית של החדר כדי ליצור מזבח טבעי עם 5 האלמנטים של שמש, אוויר, מים, אדמה ואתר. השתמש במדף העליון של כוננית ספרים וינטג' עבור הצמח המועדף עליך בעציץ, גבישי סרי יאנטרה או חרוזי מאלה, קנקן נחושת מלא במים והכיר בנוכחות האני העליון על ידי הדלקת נר ותמצית. חזרה שקטה על מנטרות, מרגיעה את הנפש ומכניסה מיקוד לשגרת היומיום שלך. המריץ את ההילה שלך והכנס את תנודות האושר, הבריאות והשגשוג לתוך חייך.Source by Era Chandok

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved