הפוך את ארונות המטבח שלך להראות נהדר עבור פחות

/
/
/
248 Views

ארונות מטבח הם אחד המאפיינים הבולטים במטבח שלכם. אם הארונות שלך נראים בלויים או אפלים, זה משפיע על כל המראה והתחושה של המטבח שלך.

החדשות הטובות הן שעומדות לרשותכם מספר אפשרויות שיכולות לעדכן את המטבח שלכם בקלות במראה מודרני. חלק מהאפשרויות יקרות ואחרות חסכוניות יותר.

אם אתה אוהב את פריסת הארונות והארונות במצב טוב, שיפוץ או חיפוי מחדש של ארונות המטבח שלך עשויים להיות בחירה טובה עבורך.

שיפוץ או חידוש משטח מורכב מהחלפת דלתות הארון וחזיתות המגירות בחדשות ולאחר מכן טיפול בשלדת הארון בפורניר תואם. ישנם סוגים רבים של עצים ופלסטיק זמינים לכך, כך שהאפשרויות שלך הן כמעט בלתי מוגבלות.

כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר, תמיד עדיף להזמין איש מקצוע שיבצע את העבודה הזו. עם זאת, זה יכול להיות די יקר, ונע בין $3500 למעל $10,000. העבודה אורכת לרוב 2-4 ימים, תלוי בכמה ארונות ומגירות מדובר.

אם הארונות שלך חלשים או פגומים או שאתה רק רוצה לשנות את העיצוב שלהם, החלפתם לחלוטין היא אפשרות נוספת. גם ארונות החלפה לא יעלו הרבה יותר מאשר חידוש/חידוש פני השטח שלהם. ארונות חדשים לגמרי יכולים להוסיף שימושיות רבה יותר למטבח שלך ולהגדיל גם את ערך הבית שלך

אם חידוש משטח או החלפה של ארונות המטבח שלך אינם מתאימים לתקציב שלך, יש חלופות הרבה פחות יקרות.

הבחירה הראשונה שלי לחידוש מראה ארונות המטבח היא צבע. איזה הבדל מעיל או צבע יכולים לעשות!

למראה רטרו ניתן להשתמש בצבעים מתזים כמו ורוד, טורקיז או כתום. היו אמיצים וצבעו עיצובים על הארונות או השתמשו בשבלונות או בגימור מזויף. הוסף חומרה תואמת ויש לך ארונות חדשים בפחות מ-$300!

רעיון נוסף הוא להסיר לצמיתות את כל דלתות הארונות. זה לא יהיה מתאים או אפילו פונקציונלי עבור כל סגנון של מטבח. זה עשוי לעבוד היטב עבור עיצוב מטבח קוטג' או אפילו עיצוב ויקטוריאני עתיק. אתה יכול לרפד את המדפים עם תחרה או מפיות שמתנפנפות על הקצה כדי להוסיף למראה.

חלופה להסרה מלאה של דלתות הארונות היא החלפתן בחלונות ישנים בגודל המתאים. אתה יכול גם ליצור דלתות חדשות מסוגים שונים של חומרים כגון במבוק או בד.

רעיון נוסף לחידוש ארונות מטבח הוא לטפט אותם או למרוח נייר מגע. דוגמה פשוטה היא הטובה ביותר, וכמובן, לוודא שהיא ניתנת לכביסה. אתה לא בהכרח צריך לכסות את כל פני השטח. אתה יכול לגזור צורות או דוגמאות שונות ולהחיל אותם על משטח הארון. זה יהיה פתרון טוב לטווח קצר לרענון המטבח שלך.

אז הנה לך. ישנן דרכים רבות לגרום לארונות המטבח שלך להיראות נהדר מבלי לשבור את הכיס!Source by Lee Dobbins

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved