הערכת צורות של כיור מטבח עבור השיפוץ שלך

/
/
/
347 Views

בחירת כיור מטבח אולי נראית כמו אחת המשימות הפחות מהנות הכרוכות בפרויקט שיפוץ מטבח, אבל זה שווה מחשבה. כיור המטבח משמש על בסיס יומיומי כך שאתם רוצים משהו פונקציונלי ועונה על הצרכים שלכם. שקול את הצורה של כיור המטבח שלך, לא רק את הסגנון והחומר. הנה כמה שיקולים של צורת כיור המטבח:

משטחי עבודה: חומר השיש שלך עשוי לעזור לקבוע את הגודל והצורה של הכיור שלך. חומרים מסוימים, כמו דלפקי משטח מוצקים, יכולים להגיע עם כיור משולב, הימנעות מתפרים שבהם יכולים להצטבר פירורים.

כמה קערות? קערות בודדות הן האופציה המסורתית ואולי הכרחית אם אין לכם הרבה מקום. כיורים עם קערה כפולה הם הפופולריים ביותר, קערה אחת לפינוי האשפה ואחת לשטיפת כלים. ניתן להשיג קערות משולשות ובדרך כלל יש קערה קטנה באמצע לפינוי האשפה.

ברזים ומתקנים: לפני שתחליט על עיצוב כיור, בדוק כמה חורים אתה צריך עבור המתקנים שבחרת. ודא שסגנון המתקנים שלך מתאים לסגנון הכיור שלך.

לְעַצֵב: רוב הכיורים הם מלבנים בסיסיים, אם כי רבים הם בצורת "D" עם קצה קדמי ישר ופינות מעוגלות. למראה אקזוטי יותר, אתה יכול לבחור צורה עגולה או אליפסה. עיצוב הכיור צריך להתאים למראה המטבח שלכם. מטבח עכשווי עשוי ללכת על עיצוב מלוטש מתחת לרכוב. מטבח כפרי עשוי להשתמש בכיור משק, שהוא עמוק וגדול מהרגיל ומגיע עם חזית סינר ולא שילוב מסורתי בארונות.

הצרכים שלך: כיורים מגיעים בדרך כלל בעומקים של 6, 8 או 12 אינץ'. התאימו את העומק של כל קערת כיור לצרכים שלכם. כיור הכנה הוא בדרך כלל רדוד יותר, בעוד שאתה צריך כיור ניקוי עמוק יותר כדי להכיל סירים גדולים. חלק מהכיורים מגיעים גם עם מסננות מובנות או קרשי חיתוך.Source by Joaquin Erazo, Jr.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved