הסודות לקישוט בית כפרי נהדר

/
/
/
265 Views

עיצוב בית כפרי הוא בחירה עיצובית פופולרית מאוד. זהו סגנון שמשדר קבלת פנים וחום. זה גם מוסיף נופך של גחמה ומחשבות על זמנים פשוטים יותר. דברים אלה עוזרים ליצור סביבה מרגיעה עבור המשפחה והחברים ליהנות.

אחד המקומות הראשונים שאנשים משתמשים בעיצוב בית כפרי הוא המטבח. מטבחים הם מרכז הבית וצריכים להיות חמים ומזמינים. כמה נושאים פופולריים לקישוט הבית הכפרי במטבח הם תרנגולים, תרנגולות, פרות ותפוחים. לפריטים אלה יש בדרך כלל גימור עתיק על מנת לשפר את נושא הארץ. כמה וילונות ג'ינג'ם מצומצמים יוסיפו בדיוק את הטאץ' הכפרי הנכון למטבח שלך.

זרים מתאימים בעיצוב הבית הכפרי בכל עונות השנה. אתה יכול לגרום להם להתאים לכל ערכת צבעים ולשקף כל נושא. לא כל הזרים מבוססים על אורן. חלקם פשוט ענפים שזורים יחד. אתה יכול להכין אחד בעצמך באמצעות ציוד מלאכה. ישנם אתרים וספרים מקוונים רבים שיתנו לך הוראות שלב אחר שלב להכנת זרים. זרים יפים על הדלתות כדי לקבל את פני אנשים לביתך. ניתן לתלות אותם כקישוטים בפנים על קירות או דלתות פנים.

ג'ינגהם היא דרך קלאסית ליצור סגנון עיצוב בית כפרי. בד זה נותן באופן מיידי רושם כפרי. ניתן להשתמש בו בריפוד על ספות, כורסאות, כסאות פינת אוכל ועוד. הוא משמש גם בטיפולי חלונות, ואפילו וילונות מקלחת. ג'ינגהם הוא בד מאוד תכליתי שנשטף היטב ועמיד. אתה יכול להשתמש בו בקישוטים רבים, כולל זרים וסוואגים.

דפוסי ג'ינגהם יכולים לשמש ליותר דברים לקישוט בית כפרי מאשר רק יצירות בד. אתה יכול להשתמש בטפט משובץ ג'ינגהם כדי לקשט את הקירות שלך. אתה יכול להשתמש באותו טפט כדי להדגיש דברים פרקטיים כמו מארגן קבצים או מדף קיר. אתה יכול גם למצוא כיסויי מדף מודפסים ג'ינגהם שהופכים את פתיחת המזווה שלך להפתעה נעימה.

חומרה וינטג' היא רעיון נהדר לקישוט בית כפרי. זה מוסיף נופך גחמני של תקופות שחלפו. אתה יכול להשיג חומרה בכל הסגנונות והגימורים השונים. אתה יכול למצוא חומרה וינטג' נהדרת שתתאים לכל צרכי עיצוב הבית הכפריים שלך.

שבלונות הוא עוד טריק פופולרי לקישוט בית כפרי. אתה יכול סטנסיל סביב החלק העליון של החדר כמו גבול. אתה יכול גם לשבל עיצובים יפים שיתאימו לעיצוב שלך על מדפי עץ או לוחות קיר תוצרת בית. זוהי דרך מצוינת לשלב את האישיות והאמונות שלך בקישוט הבית שלך.

לא קשה למצוא רעיונות לקישוט בית כפרי. חפש פריטים שמושכים אותך וכלול אותם בעיצוב הנוכחי שלך. יש הרבה שם בחוץ, אז תהנה לחפש!Source by Lee Dobbins

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved