הנחיות ליצירת סלון נעים לעין

/
/
/
249 Views

אנחנו לא יכולים להתכחש לעובדה שהסלון הוא אחד המקומות שעלינו להקפיד עליהם מאוד. עלינו לדאוג שהוא תמיד יהיה מסודר ונקי כי זה המקום שבו אנשים מקיימים אינטראקציה רוב הזמן. זה המקום שבו אנחנו מארחים את האורחים שלנו, מציעים להם אוכל ומתחילים איתו את השיחה שלנו. אז זה נחשב הכרחי שנשים את מיטב כף הרגל שלנו קדימה בכל הנוגע לסלון שלנו. לכן אם יש לכם חדר במראה בינוני, לא מאוחר מדי לתבל את האזור שלכם. במאמר הספציפי הזה, תוכל לגלות כמה קווים מנחים כדי ליצור חדר שיוכל להוות מוקד משיכה של כולם.

באופן כללי, כדאי להתחיל עם שיפוץ קטן. שיפוץ זה יהיה תלוי בהתחייבות שאתה אוהב לעשות ובמשאבים הכספיים שיש לך כרגע. זה יהיה נהדר אם כבר יש לך חלקים נפלאים בהישג יד כי זה יכול לעשות את העבודה שלך קלה ויעילה יותר. כל שעליכם לעשות הוא להיפטר מהפריטים שכבר אינם בשימוש ולתחזק את הפריטים המושכים את העין. רצוי להשתמש במוטיב אחד בלבד. זה ימנע בלבול לאורחים שלך.

אם הריצוף די גרוע, נסו למצוא כמה חלופות. אתה יכול ללכת לחנויות הציוד הביתי המקומיות שלך ולקנות משהו שמתאים לטעם שלך. אם אתם מתכננים מראה וינטג', לכו על אריחי עץ. זה אלגנטי ומיושן. אתה יכול גם להוסיף כמה מראות קיר וינטג' לתוכו. ידוע כי מראות מוסיפות עומק ואורך בסביבה מסוימת. האופנתיות והסגנון שלו הם משהו שאי אפשר להכחיש. אז קחו בחשבון תמיד את הדברים האלה כדי שיהיה לכם סלון נעים לעין.Source by Claire Shawne

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved