המציאו דמיונות רעננים של עיצוב הבית עם דפוסי אריחי שיש

/
/
/
291 Views

שיש הוא אחת האפשרויות המסורתיות והקלאסיות ביותר לקישוט פנים. בעוד שהפריט מחפש את הקומות הביתיות, הרי שהחלופות נדירות. השיש נראה הכי אלגנטי ואטרקטיבי במספר חללים של הקומות הביתיות. אם אתה חושב על שיפוץ או כל פרויקט חדש, אז חקר אוסף השיש הרב-תכליתי יהיה רעיון משגשג.

איך להיכנס?

דפוסי אריחי השיש לרצפה יכולים להיות חבר שלך מההתחלה. בואו נתחיל לעצב ממש מאחורי אזור דלת הכניסה של הבית שלכם. השימוש בשני דגמי אריחי שיש עבור רצפת הכניסה הוא במגמה כעת. מעצבים רבים מעדיפים לכסות את אזורי המרכז עם גולות מעוצבות במיוחד כמו כמה רישומים, עיצובים משפיעים או פרטי אריגת סלים. קווי הגבול נוצרים על ידי דגם אחר של אריחי שיש. כאן, הבעלים יכולים לבחור בדרך מנוגדת.

שיש קלקטה לבן טהור, לבן קררה או בוטיצינו פיוריטו רגיל הם האפשרויות הטובות יותר ליצירת דפוסים. במקרה כזה, Emperador Dark or Café, Michael Angelo ורוזה ורונה הם הדגמים המושלמים לייצור ניגודיות.

ניתן לקשט את הכניסה עם אריחי השיש הפשוטים של Rosso Levanto. יש לו משטח בדוגמת ספציפית. צבע הבסיס השחור עם ביטים, ורידים וגוונים בהירים ומלאי חיים הופכים את הסגנון ליפה מאוד.

בשיא:

בין אם הגעת לנתיב האמצעי של המגורים שלך, אז יש לך שני מרחבים עיקריים;

חדר אוכל – המקום בו מבלים אנשים מבחוץ את רוב הזמן. לכן, ניתן לעצב את החלל עם שיש כחול אוקיינוס ​​מתוחכם ואלגנטי מאוד. קווי הגימור המיוחדים, משטח חלק עם חיך בצבעים שונים בעל יופי אסתטי מעולה. משטחים כאלה יחסכו הוצאות על שטיחים, מחצלות או כיסויים אחרים.

מטבח וחדר רחצה – שני החללים הללו זקוקים לידידותיות פעולה יחד עם ייפוי. ל-K&B צריכים להיות כמה אריחי גולות המספקים מוטיבציה, זריזות ותדהמה. יער הגשם היא אחת האפשרויות הרלוונטיות והמדהימות שהיוו השראה למשטחי המטבח ורצפות האמבטיה במשך זמן רב. יחד איתו, אינקה גולד הגיעה לענף לאחרונה. המעצבים שוקלים אפשרות זו להגשמת רעיונות המטבח הבהירים. ניתן לחקור גם את טונדרה גריי, טמפל גריי ולבן וניל.

הסיום:

רצפת חדר השינה עשויה ליצור את הקדחתני ביותר. פשט את הצורך שלך היא דרך טובה יותר לתכנן.

העיצובים הטרנדיים של רצפת חדר השינה השתמשו בלורן בראון, אתונה גריי וגארי אלון. כמה קומות דפקו את הטרנד עם היופי של פסל קאפרי גם כן.

אם אתה רוצה עיצוב חדר שינה פשוט ושליו, אז תמכו במחשבה זו עם גולות קרמה מרפיל עתיקות, ארבסקאטו קררה או גולות לבנות של מרמרה.Source by Paul Toomey

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved