הלב של טוסקנה ממש במטבח משלך

/
/
/
462 Views

האם אתה רוצה שהמטבח שלך יכלול נושא של טוסקנה, אבל אין לך מושג מאיפה להתחיל? מחשבה על מטבח בסגנון טוסקנה יוצרת בדרך כלל תמונות של צבעים כהים ורהיטים נעימים בראש שלך. בין אם אתה מקשט בתקציב ובין אם לא, אתה יכול בקלות לקבל את סגנון המטבח הזה, וזה לא ייקח הרבה זמן להשיג אותו.

ניתן לנהל עיצוב מחדש בעלות מינימלית, שכן רבים מהדברים שבהם תשתמשו לסגנון קישוט זה ניתן למצוא בשווקי פשפשים ובחנויות מוזלות. אתה יכול ליצור מטבח שנראה כאילו הוצאת הון על תקציב מחרוזת נעליים – והאורחים שלך יאהבו את האווירה הנעימה והמזמינה שהם חווים כשהם נכנסים למטבח שלך.

צבעים כהים מוסיפים אווירה ואווירה

על מנת ליצור מטבח בסגנון טוסקנה תרצו להשתמש בצבעים כהים ברהיטים, בקירות ובמבטאים. טרה קוטה, אדום עמוק וחומים עשירים מציעים מראה חם, מרגיע ומסביר פנים לחלוטין. אם אתה מעדיף, כתום, צהוב וירוק עובדים גם כל עוד אתה מקפיד על גוונים כהים יותר. דרך מצוינת לשפר את הצבעים הללו היא להוסיף טקסטורות טבעיות.

אל תחששו להשתמש בטקסטורות כמו אבן, עץ מיושן, ברזל ונחושת; השתמש בהם גם על הקירות, אך היזהר לא להגזים. סוגים אלה של טקסטורות נהדרות עבור הרצפות. רצפות עץ הן המגע המושלם במטבח בסגנון טוסקני, או שאתה עשוי להחליט שריצוף ויניל במראה אבן מלאכותית הוא הטוב ביותר עבור הצרכים שלך.

ריהוט ואביזרים

כדי להשיג את המראה והאווירה שאליהם אתם שואפים, בחרו כמה רהיטים ואביזרים מתאימים. לעתים קרובות אתה יכול למצוא רהיטים ישנים או במצוקה בשווקי פשפשים ובמוסכים, כך שלא תצטרך בהכרח להוציא הרבה כסף. כמה רהיטים שכדאי לחפש הם ארונות בסגנון ישן, מזנונים ואפילו שולחן אוכל גדול מסוג בית חווה.

עיצוב טוסקני מבוסס על אוכל וטבע, אז חשבו על הדברים האלה בזמן הקישוט. סירי טרה קוטה מלאים בעשבי תיבול טריים או סלסלות עם פירות בצבעים עזים מתאימים לסגנון קישוט זה. בקבוקי זכוכית גדולים או גבוהים מלאים בירקות, פלפלים וזיתים עושים גם מבטאים מושלמים. אולי יש לכם כבר כמה בקבוקים ריקים או סירי טרה קוטה בבית בהם תוכלו להשתמש למטרה זו.

יין וענבים הם ענקיים בעיצוב איטלקי. בין אם זה עלי גפן, זרי גפן, או אפילו בקבוקי יין וכוסות, אלו הם אביזרים חיוניים בנושא המטבח הטוסקני. שימוש במדף יין קטן מברזל ומילויו בבקבוקים, אפילו ריקים, יכולים לשנות את כל המראה של המטבח במהירות. מכיוון שחמניות פופולריות מאוד בטוסקנה, השתמש בהן פה ושם כדי להאיר מעט את החדר. בכל מה שתחליטו להשתמש עבור המטבח בסגנון הטוסקני שלכם, קחו בחשבון שצבעים כהים ומגוון מרקמים הם המפתח להשגת עיצוב בסגנון טוסקני אותנטי.Source by Leon Tuberman

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved