הדרכים הטובות ביותר להצבת אגרטלים בבית/במשרד שלך

/
/
/
457 Views

בזמנים של היום, מגוון רחב של אגרטלים מקרמיקה זמינים המוסיפים לחלל העבודה שלך או פשוט מאיר את אזור המגורים שלך. עם צבעים מרהיבים ועיצובים מרהיבים, אלה הם בחירה אידיאלית לקנות לעצמך או מתנה לאנשים אהובים.

הם יתמזגו בצורה מושלמת עם פרחים מלאכותיים וטבעיים כאחד.

האגרטלים מגיעים בכל הצורות, הגדלים והצבעים שתתפנקו בבחירה. זה יכול לשבת בתור חתיכת הצהרה בחדר האורחים שלך או לעצב את הגינה שלך עם הגדולים יותר. אגרטלים קטנים יותר יכולים להיות מושלמים כדי לתבל את שולחן העבודה שלך.

הקולקציה הנהדרת מבטיחה שתמצא את האחד שיתאים לצורך שלך וישלים את הקירות.

הנה איך אתה יכול להשתמש באגרטל שלך:-

1. פשוט שים כמה פרחים טריים ותן לארומה לנקות את הנשמה שלך.

2. אם לאסוף פרחים והחלפתם על בסיס יומי זה לא הקטע שלך, לכו על חבורה של מלאכותיים והזינו את האגרטל שלכם.

3. כל שעליך לעשות הוא לשים אותם בגינה או באולם, ולתת לאגרטל לעשות נקודה בהתבסס על האישיות שלך.

4. הרימו אחד קטן, הוסיפו פריחה וקשטו את השולחן או המדפים בסטייל.

5. מלאו בסוכריות ושוקולדים לילדים.

6. שמור אותו במטבח כדי לאחסן את כלי המטבח שלך.

7. קשטו את חדר הרחצה שלכם על ידי הוספת חדר רחצה מואר ואחסנו את מוצרי הטיפוח שלכם.

אגרטל הוא מיכל פתוח. זה יכול להיות עשוי ממספר חומרים, כגון קרמיקה, זכוכית, מתכות שאינן מחלידות, כגון אלומיניום, פליז, ברונזה או נירוסטה. אפילו עץ שימש לייצור אגרטלים, או על ידי שימוש במיני עצים המתנגדים באופן טבעי לריקבון, כמו עץ ​​טיק, או על ידי מריחת ציפוי מגן על עץ רגיל. אגרטלים מעוטרים לעתים קרובות, ולעתים קרובות הם משמשים להחזקת פרחים חתוכים.

לאגרטלים יש בדרך כלל צורה דומה. כף הרגל או הבסיס עשויים להיות בולבוסיים, שטוחים, קרניטים או צורה אחרת. הגוף מהווה את החלק העיקרי של היצירה. לחלק מהאגרטלים יש כתף, שבה הגוף מתעקל פנימה, צוואר, שנותן גובה, ושפה, שבה האגרטל מתרחב בחזרה למעלה. חלק מהאגרטלים מקבלים גם ידיות.

אגרטלים לגינה הם בדרך כלל בצורת V אך הם יכולים להיות גם בצורת גליל או קערה. הם עשויים בדרך כלל מקרמיקה או, היום, מפלסטיק.

החומרים יכולים להיות זכוכית, קרמיקה, קריסטל, פלסטיק, מתכת, עץ, פורצלן.

הם בעלי צורות שונות כמו בקבוקים, בצורת גליל, לבני פרח, בצורת צנצנת, בצורת קנקן, בצורת V, בצורת עגולה, בצורת לפת, ורבים אחרים שעדיין מתפתחים בזמנים של היום.

עיצובים יפים מחייה את חדר האוכל שלך ומספק תחושה של אהבה עצמית כלפי המוסד שלך שנקרא בית. אגרטלים יכולים להחיות את חלל העבודה שלך באותה מידה. אותם אנשים שאין להם גינה מרגישים את היעדר אגרטל פרחים חיצוני גדול, אבל עכשיו הם מסתכלים על אגרטלים פנימיים. אתה מבין, כולם מרגישים ניזונים מנוכחותם של פרחים, בין אם הם טבעיים או חתוכים. השילוב של אגרטלים מעוצבים במיוחד ובחירת הפרחים, מייצג ישירות את אישיותו של האדם. אגרטלי פרחים אכן מתגברים על המגבלה המסוימת של בית הגידול של האדם.Source by Arpit Tayal

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved