הדרך הטובה ביותר להסרת ציפוי קיר בחדר האמבטיה

/
/
/
457 Views

עיצוב פנים של חדר שירותים יכול גם ליצור ובו זמנית לשבור את הבית של אדם. עם זאת, אם זה נעשה בשלמות, זה יכול להוכיח שהוא נווה מדבר וגם מקום שליו שאתה יכול להשתמש בו בקלות כהשתקפות של אורח החיים שלך. עם זאת, שיפוץ חדר השירותים שלך כמו גם לוחות קיר חדר האמבטיה כדי להגיע לנקודה זו יכול להיות מרתיע למדי מכיוון שזה פשוט אומר שאתה צריך להסיר את ציפוי הקיר שלך.

תהליך זה נחשב קל ויחד עם זאת קשה בהתאם לסוג הדבק המשמש על החיפוי וכן באיזו הדוק הוא מחובר לקיר. הדבר הטוב ביותר בו הוא שהכלים והמנגנון זמינים בקלות. עם זאת, אפילו עם הבטחה זו, הליך ההסרה עשוי להיות מעט מבולגן ואף להימשך מספר רב של שעות לפני השלמתו, במיוחד אם לוחות קיר חדר האמבטיה שלך רחבים ואם הלוח דבוק זה לזה. לאחר שאמרתי זאת, הנה הדרך הטובה ביותר להשיג תהליך הסרה זה.

• ראשית, מוודאים שיש לכם את כל הדברים הנדרשים כדי להקל עליכם את התהליך ולחסוך לכם זמן. ברגע שיש לך הכל, השתמש במטלית טיפה על הרצפה כדי לאסוף את כל השברים. בזמן שאתה עושה זאת, וודא שיש לך גאדג'טים מגן כגון כפפות, מסכת אבק וכן מסכת בטיחות.

• התחל ביציקה במיוחד אם הפאנל שלך מורכב מתבניות. השתמש באיזמל חד בקצה התבנית והכה בו באמצעות פטיש כדי לשחרר אותו. לאחר שהתבנית משוחררת, משוך את הקצה שלה החוצה. עשה זאת עד שהוא יוסר לחלוטין מקיר השירותים.

• ברוב המקרים, קצה הפאנל בדרך כלל פוגש את קיר השירותים. אמנם זה המצב, אבל כדאי למקם את האזמל בשלב זה ולהקיש עליו באמצעות הפטיש עד שהוא מחליק מתחת ללוח. לאחר שתסיים, פשוט הזיז את האזמל מסביב במטרה לשחרר את הקצה.

• מתחת לקצה שהשתחרר, תמצא סרגל כף רגל שתתבקש לדחוף באמצעות מינוף. עם זאת, בזמן שאתה עושה זאת, היזהר מאוד לא לגרום לנקר במשטח הקיר שנמצא מתחת.

• לאחר שסיימתם, פשוט תפסו את העלייה המשוחררת ומשכו אותה לצדכם בצורה עדינה. המשיכו למשוך כדי לוודא שהחומרים לא יימשכו בתהליך. אם אתה מגלה שחיפוי הקיר הוא סוג של עקשן, השתמש באיזמל כדי לעשות קצת התרופפות על ההידבקות בין הלוח לקיר צעד אחר צעד.

• לבסוף, פתחו את הדלתות וגם החלונות כדי להביא קצת אוורור בשירותים. מרחו מעט מסיר דבק ותנו לו להתייצב מתישהו. בהמשך הסר אותו ושטוף היטב את הקיר בעזרת מים נקיים ומגבת לחה.Source by Ali Raza

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved