הדפסי קנבס של תמונות – דרך מודרנית לקשט את הקירות שלך

/
/
/
454 Views

תליית הדפסי קנבס היא דרך עכשווית לקישוט קירות בבית או במשרד. כעת ניתן להעביר תמונות על קנבס. זו דרך מצוינת להציג תמונות בגדול. לא משנה להשוויץ בתמונות במסגרות תמונה סטנדרטיות. מסגרות תמונה קטנות אלה יאספו אבק רק בפינה אחת של הבית שלך. הם כנראה יישארו מעיניהם כי הם כל כך זעירים.

אתה תמיד יכול לקנות כמה ציורים כדי לקשט את הקירות שלך, אבל אם אתה רוצה להיות מודרני יותר, אתה צריך לנסות משהו אחר כמו לקבל הדפסי קנבס של תמונות שצולמו מכל העולם. תמצאו מאות תמונות על קנבס המתארות תרבויות וערים ברחבי העולם. אם אתה אוהב פרחים, חיות או סצנות מתחת למים, יש גם הרבה מהתמונות האלה על קנבס.

תמונות מודפסות על קנבס עטוף בגלריה שהן גרסאות טובות יותר של קנבס מתוח טיפוסי שרוב האמנים השתמשו בו לציורים. קנבס עטוף בגלריה משתמש בקנבס באיכות מעולה הנכרך סביב מסגרות עץ ומהודקים מאחור, לא בצדדים כמו רוב הקנבס המתוח. אז, אתה יכול למעשה להציג את הדפסי הקנבס ללא מסגרת. הצדדים העבים של קנבס עטוף בגלריה גם מוסיפים מימד ונפח.

הדבר היפה בתמונות על קנבס הוא הגודל. אמנות קיר קנבס אלה יכולה לכסות חלל גדול יותר מאשר מסגרת תמונה קטנה. הם נראים יותר כמו יצירות של גלריית אמנות, לא רק תמונות רגילות. מלבד היותם יציבים מאוד, הדפסי קנבס המורכבים על קנבס עטוף בגלריה יחזיקו מעמד זמן רב יותר מתמונות המודפסות על נייר צילום. בדיוק כמו ציורים בני מאה, גם תמונות על קנבס יכולות להימשך כמה עשורים או יותר.

יתרון נוסף לסוגים אלה של עיצוב קירות הוא שיש הרבה אפשרויות, נושאים, צבעים וגדלים. אתה יכול לעשות לייק לתמונה אחת ולבחור מתוך מגוון גדלים כדי שתתאים לחלל הקיר שלך. קיימות גם גרסאות שחור ולבן לכל הדפסי הקנבס וגרסאות הטריפטיכון. טריפטיכון הוא תמונה בודדת המודפסת על 3 פיסות קנבס. עכשיו, זו דרך ממש מודרנית להציג תמונות על קנבס.

לפני רכישת כל סוג של אמנות קיר, ודא שהצבעים, הנושא והגודל מתאימים לחדר שלך. טיפ נוסף הוא להשיג אמנות קיר על קנבס שמוכנים לתלייה. זכור לקבל רק הדפסי קנבס שאתה אוהב להסתכל עליהם.Source by Ana Trenas

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved