האם חדר האמבטיה שלך זועק לקצת תשומת לב?

/
/
/
254 Views

עבור אנשים רבים, חדר האמבטיה הוא לעתים קרובות החדר האחרון בביתם שעובר מהפך, בדרך כלל מגיע בהמשך הרשימה אחרי המטבח, חדר השינה או הסלון. עם זאת, יגיע הזמן שבו יהיה צורך לגרור את עיצוב חדר האמבטיה שלך אל ההווה.

בעוד שאתה יכול פשוט לשפר את חדר האמבטיה בשכבה חדשה של צבע או טפט ואולי לשנות את הריצוף, שיפוץ נכון של חדר האמבטיה ידרוש החלפת הכיור, הברז והאיפור הישן שלך עבור מתקנים מסוגננים יותר.

אתה עשוי להיות מופתע מהמבחר הגדול של סגנונות ועיצובים הקיימים כיום. פשוט תסתכל על כמה מהשירותים והמוצרים הרבים המוצעים על ידי חלק מהקמעונאים של שיפוץ חדרי אמבטיה באינטרנט, ותהיה מפונק מבחירה. אתה עשוי להיות גם מופתע לטובה עד כמה חדר האמבטיה האידיאלי שלך יכול להיות זול.

עם זאת, למרות מגוון האפשרויות הזולות הזמינות, אנשים רבים עדיין מוצאים בעיה להחליט על איזה סגנון ואביזרים ללכת. אז בואו נסתכל על כמה מאביזרי האמבטיה העיקריים שיש לקחת בחשבון:

כיורים בחדר האמבטיה

כיום ניתן למצוא כיורים המגיעים בצורות וצבעים רבים ושונים, החל מהפשוטים והאלגנטיים ועד למקושטים יותר, הכוללים מגוון עיצובים מודפסים. חשוב לוודא כי בחירת הכיור שלך תתאים לשאר התכונות בחדר האמבטיה החדש שלך. הכיור נחשב לעתים קרובות כמוקד של כל חדר אמבטיה; כך שאחד לא תואם לא יאיזון במראה החדר. אז אל תבחרו רק בכיור שנראה נהדר, ודאו שהוא ישתלב היטב עם המתקנים האחרים סביבו, במיוחד האיפור.

אביזרי אמבטיה

יהירות יכולים להיראות טוב ולהיות מאוד פרקטיים. יש מגוון עצום של סגנונות וגדלים זמינים. המפתח לצמצום הבחירה שלך הוא לבחור אחד שיתאים בנוחות לחלל הזמין בחדר האמבטיה שלך, אז הקפד לקחת את המידות של השטח לפני רכישת האיפור שלך. לאחר מכן, קח את הזמן שלך בבחירת כיור שיתאים לעיצוב החדש של חדר האמבטיה שלך.

ברזים לאמבטיה

מתקן נוסף שיכול להוסיף קצת ניצוץ לחדר האמבטיה המחודש שלך הוא ברז חדש ומסוגנן. שוב, תמצא שפע של סגנונות לבחירה. בחירת האיפור והכיור שלך תנחה אותך לגבי הגובה, העומק והצורה המתאימים ביותר של הברז. קחו בחשבון גם למה אתם מתכוונים להשתמש בכיור שלכם, כלומר, אם אתם מתכוונים לחפוף בו את השיער, ברז גבוה יותר יעשה את הדברים נוחים יותר.

כמובן, ישנם שיפורים רבים אחרים שאתה יכול להוסיף לחדר האמבטיה שלך כדי לעדכן אותו ממש, אבל שלושת האביזרים האלה הם מהחשובים ביותר שיש לקחת בחשבון, מה שבאמת יכול לעשות הבדל גדול במראה והתחושה של חדר האמבטיה שלך

לכן, אם חדר האמבטיה שלכם ראה ימים טובים יותר, אל תזניחו אותו יותר. התחילו לדמיין איך ייראה חדר האמבטיה החלומות שלכם, ואז התחילו להפוך אותו למציאות.Source by Chris Frampton

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved