דרכים ליצירת בית מרוצה

/
/
/
219 Views

כל אחד רוצה שיהיה לו בית ייחודי. למקרה לעשות את זה מיוחד עבורנו, עיצוב הבית הופך לפעילות פופולרית וחובה לעשות. בעקבות הדרישה הגבוהה של אורח חיים איכות חיים, פרויקטים רבים של שיפוץ בית בוצעו בשנים אלו רבות. למי שיצירתי מספיק יכול לנסות לעשות את שיפור הבית בעצמו.

תחזית הבית היא הנקודה המכרעת ביצירת רושם טוב עבור אחרים. אל תכלול שינוי במבנה החיצוני; עדיין יכולנו לעשות שיפוץ בצד הצביעה. הציור יכול להביא השפעה גדולה על איך שאנחנו מסתכלים על הבית. לזה קראנו בתור אשליה אופטית. לדוגמה, בתים צבועים בצבע לבן ייראו עצומים בגודלם בהשוואה לאלה הצבועים בצבעים חומים. במלה אחרת, צבע בהיר עוזר ביצירת אזור מרווח מאשר צבע עמום.

אסור לנו להתעלם מהסלון. סלון הוא החלק המדאיג ביותר עבור בעל הבית. עבורם, הסלון הוא המקום היחידי לשבת בו את המבקרים אחרי שהם נכנסים רגל לתוך הבית. מעצבי פנים היו מסדרים את הרהיטים והאביזרים לפי צורת הבית. לדוגמה, שולחן בצורת אליפסה צריך להיות ממוקם במרכז הסלון אם הבית נבנה בצורת עיקול. בקיצור, סלון עם עיטורים טובים ירשים אחרים בהצלחה.

מה היינו עושים אם ניתן לנו חדר שינה פרטי? ובכן, בטוח שנוכל לקשט אותו על ידי הוצאת רעיון משלנו. ניתן להקים חלון גג למקרה כדי לגרום לחדר סגור להיראות גדול יותר. כדי ליצור מצב טוב למנוחה, וילון תלוי בעל צבע רגוע כמו צבע סגול יהיה בחירה טובה. במצב חם שכזה, אדם עם גוף מפוצץ לחלוטין ירגיש רגוע ושליו.

מטבח הוא נקודת המיקוד העיקרית עבור אלה שאוהבים לבשל. עבורם, מטבח מושלם צריך להיות מרוהט במלואו עם כלי בישול. למקרה שיש כל כך הרבה מכונת בישול, החללים צריכים להיות בשימוש מלא. כך למשל כדאי להקים ארונות מתלה תבלינים וארונות מקרר במקום להשתמש בארונות העץ מהדגם הישן. על ידי שימוש בסוגים אלה של ארונות, ניתן היה לסדר בצורה מסודרת מכונות בישול וחומרי בישול. לפיכך, המטבח לא יהפוך למצב של בלגן.

בית יכול לשמש רק למטרת מנוחה או מקום אישי מיוחד. זה תלוי איך אנחנו משפצים ומקשטים אותו. על ידי קיום פרויקטים לשיפור הבית, ניתן היה להשיג את הרעיון של בית-מתוק-בית.Source by Chris Cornell

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved