גן ופטיו מזרקות מים חיצוניות

/
/
/
431 Views

היפנים השתמשו במשך שנים במזרקות חיצוניות כמוקד בגנים היוצרים סצנה של יופי ותחושת רוגע. כמו גם הרומאים, רחוק יותר בהיסטוריה שלנו, השתמשו במזרקות מים כדי להציע מי שתייה ולרחצה.

כיום, ישנם סוגים רבים של מזרקות מים בשוק. כשאתה בוחר מזרקת מים לגינה או למרפסת שלך, יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון.

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא מקום. מזרקה גדולה מדי יכולה להיות שתלטנית בגינה או בפטיו אם החלל קטן מאוד. לפעמים, קטן יותר עדיף. עם זאת, מזרקות זמינות בצורות ובגדלים רבים ככל שתרצה.

הדבר הבא שיש לקחת בחשבון הוא סגנון. מה המראה שאתה מנסה ליצור? למזרקה שלך יכולה להיות אפקט גחמני, שיכול לכלול פיות, גמדים, חיות, ציפורים או אנשים. או, מתוחכם ופסל. הבחירה היא בהחלט העדפה אישית.

הדבר הבא שיש לקחת בחשבון הוא ההרכב או החומרים שתרצו לאפקט שתרצו ליצור. ישנם סוגים רבים של חומרים עבור מזרקות מים חיצוניות כפי שאתה יכול לדמיין.

ישנן מזרקות הבנויות מאבן כבדה או בטון, למזרקה חיצונית קבועה בגינה או בפטיו שלך. מזרקות חיצוניות אלו אינן מיועדות להזזה או אחסון בתוך הבית בחודשי חורף קרים או קשים.

חומרי בנייה אחרים יכולים להיות פיברגלס, חרס, נחושת, מתכת, אלומיניום, זכוכית, תיל, שרף פולי, פלדה, אבן ברזל, לבנים, אריחים, במבוק והרשימה מוגבלת רק על ידי הדמיון שלך. עם זאת, חומר פופולרי מאוד עבור מזרקות חיצוניות הוא פיברגלס.

פיברגלס ניתן למניפולציה לצורות, צורות, גדלים וממדים רבים. זה יכול להיראות כמו וינטג', אולי, וגלגל מים ישן עם מים זורמים דרכו. לחלופין, ניתן לצבוע אותו בצבע מבריק כפסל מסוג כלשהו.

פיברגלס הוא חומר קל מאוד המאפשר את הקלות להעביר את היחידה למיקומים שונים בגינה או בפטיו שלך. העובדה שהוא קל משקל, מספק את היכולת לנקות את היחידה, לייבש אותה ולאחסן אותה בתוך הבית. באזורי הארץ שיש בהם חורפים קרים במיוחד, מגן עליו מפני נזקים.

סוגים אחרים של מזרקות חיצוניות בנויות לפעמים עם ברזל כמעמד לתמיכה בסירים, קערות, עלים, נעליים ישנות או כל חפץ שיכול לעזור ליצור אפקט מדורג. עבור עשה זאת בעצמך, מזרקות חיצוניות עשויות מכל דבר שיחזיק ויתמוך במים.

לחלק ממזרקות המים יש נורות LED שזוהרות כאשר מחשיך מספיק כדי לראות אותן. אחרים משתמשים בנורות LED במפל כדי להדגיש את המים הזורמים מפריט לפריט.

יש כל כך הרבה מזרקות מים בשוק היום, שבקושי שרטנו את פני השטח. עוד דבר שיש לציין, בחלק ממזרקות המים יש מתג להפעלה או כיבוי של צליל. יש המעדיפים לראות את המים ולא לשמוע אותם, בעוד שאחרים אוהבים את הקול והתנועה. זו רק העדפה אישית.

ישנם כל כך הרבה משתנים בעת בחירת מזרקת מים חיצונית הנכונה. למי שחי באקלים חם יותר שבו אתה יכול להשתמש בגנים שלך או פטיו בכל עת של השנה, רכוש את היחידה הטובה ביותר שאתה יכול להרשות לעצמך. כך, יהיה לכם שקט ורוגע בגינה או במרפסת שלכם לאורך כל עונות השנה.Source by Susanne Swann

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved