גינה במרפסת

/
/
/
254 Views

מאי הוא זמן ממש טוב לטפל בעצמנו, בבית, בגינה ובמשפחה שלנו. יש לנו הרבה יותר אנרגיה ומזג האוויר משתפר. כדאי למקד את הכוח הזה כדי להפוך את החלל הזה ליותר יוקרתי ומרגיע, כדי להפוך אותו למקום שליו.

לשם כך אנחנו לא צריכים יותר מדי כסף, אפילו לא צריך גינה גדולה וחלל חיצוני – רק מרפסת, כמה שעות מזמננו, השקעה באביזרים וצמחים במרפסת ומוכנים עשה שינוי. ביצוע סידור מרפסת היא משימה נעימה ומביאה לנו תוצאות בזמן ממש קצר. המחצית השנייה של מאי היא בדרך כלל הזמן הטוב ביותר להתחיל את העבודה.

צמחים במרפסת

בחירת אותם צמחים במרפסת תלויה בעיקר בהעדפות שלנו. אנחנו יכולים להחליט להשתמש בכמה צמחים רגילים כמו למשל ביגוניה, הידראנגאה, פטוניה או לבחור משהו מסובך יותר לתחזוקה כמו עשבי תיבול או צמחים זוחלים. ביצוע סידורים מסובכים של צמחים במרפסת שלנו מיועד בעיקר לאנשים עם ידע רחב בגינון.

לא משנה מה הצמחים שנבחר עלינו לזכור שעדיף לקנות אותם בשתילים. זה יחסוך לנו זמן להשקיע בהכנסת צמחים לאדמה בזרעים. יש לחשוב על כל הפריטים שאנו חושבים עליהם בצורה מושכלת וצריכים להיות תלויים בזמן שאנו מוכנים להשקיע על טיפול במרפסת וכמה כסף אנו רוצים להוציא.

אביזרים

אלמנט שני שדרוש ליצירת אזור מרפסת נפלא הם אביזרים. אנחנו צריכים משהו כמו אדניות ותיבות פרחים. מי שאוהב גינון עשוי להשתמש באדניות גדולות וכבדות שיתאימו לכל סוגי הצמחים ויבטיחו את סידורי הצמחים המסובכים שלהם. פרחים זוחלים ייראו טוב במיוחד על הסריג התלוי על הקיר, ליד החלון.

אם נהיה מוכנים לבלות עוד זמן במרפסת וליהנות מהעבודה שלנו נוכל גם לקנות לעצמנו סט רהיטים קטנים – שולחן וכיסאות, ואם היה לנו מספיק מקום נוכל לשים שם גם כיסא נוח. השיפורים הללו בהחלט יהפכו את המרחב החיצוני שלנו לנעים יותר ויבטיחו לנו זמן רגוע.Source by Matthew Sorrow

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved