בריכות גן מעוצבות – דרך קלה לשפר את עיצוב הגינה שלך

/
/
/
480 Views

אם אתם מחפשים דרך להכניס קצת חיות בר לגינה שלכם או אם תרצו לשפר את העיצוב של הגינה שלכם, כדאי לשקול בריכת גינה מעוצבת מראש. אתה יכול למצוא כמה ערכות זולות שאתה יכול להעביר ממקום אחד למשנהו עד שתמצא את המקום הנכון עבור בריכת הגינה שלך. בריכות גינה מוכנות מראש עשויות מחומר מרוכב המהווה גם את התוחם של בריכת הגן.

תחילה אתה חופר בור במיקום שבו אתה רוצה שהבריכה תהיה ולאחר מכן מניחים את התוחם בתוך החור. לאחר שתכניס את התוחם אתה יכול להוסיף אבנים וחיי צמחים כדי שזה ייראה קצת יותר טבעי. מכיוון שבריכת הגינה המוכנה שלך תזדקק למשאבה, עליך לשקול להתקין אותה ליד הבית שלך כדי להפחית את החיווט הדרוש להפעלת המשאבה שלך. כדי למנוע את האפשרות של התחשמלות, יש להתקין GFI או מפסק תקלות הארקה במעגל המשאבה.

כדי למנוע נזילות מי גשמים לתוך הבריכה שלך, בדוק את קווי המתאר של אדמתך. אל תשים את הבריכה שלך בחלק מהחצר הנמוך מהשאר. אם תעשה זאת, כימיקלים מהדשא שלך כמו דשנים עלולים להיסחף לתוך הבריכה שלך ולגרום להרס של הבריכה שלך. השקעת מחשבה במיקום הבריכה שלך יכולה למנוע ממך צורך להעביר אותה לאחר ההתקנה.

בהתאם למיקום הצמחים בגינה שלך, ייתכן שיהיה עליך להעביר חלק מהצמחים לחלק אחר בגינה שלך הרחק ממיקום הבריכה שלך. האם יש לך עצים גדולים או שורשי עצים שצומחים במקום שאתה מתכנן לשים את הבריכה שלך? אם כן, סביר להניח שתצטרך להעביר את ריפוד בריכת הגינה שלך למקום אחר או לחתוך את שורשי העצים.

כעת, אם תבחרו לחתוך את שורשי העץ, תצטרכו לשים משהו, כמו יריעת מתכת, כדי למנוע מהשורשים לצמוח בחזרה למיקום הבריכה. אלא אם כן זה הכרחי לחלוטין, אל תכרתו את העץ מכיוון שהוא יספק לבריכה קצת צל נחוץ.

כשזה מגיע למעשה להתקין את ריפוד הבריכה, שים את המשטח על הקרקע היכן שהבריכה שלך עומדת להיות. לאחר מכן תצטרכו לדפוק באדמה כמה יתדות אנכיות מסביב לחלק החיצוני של הספסל. כעת, בעזרת חוט או חבל כלשהו, ​​צור קווי מתאר של צורת התוחם על ידי הצבת החוט או החבל סביב היתדות.

לאחר מכן, הניחו את תוחם הבריכה בצד והתחילו לחפור את הבור. בזמן שאתה חופר, וודא שאתה נפטר מאבנים או חפצים אחרים שעלולים לפגוע באוניה. ודא כי הצדדים של החור שלך אנכיים ולא משופעים.

עכשיו הגיע הזמן להכניס את תוחם הבריכה שלך לחור שלך. הנח פיסת עץ ישרה על פני הבריכה ולאחר מכן השתמש במפלס נגרים כדי לוודא שציפוי הבריכה שלך ישר. בדוק כדי לוודא שהכיוון השני ישר על ידי סיבוב פיסת העץ שלך ב-90 מעלות. לאחר מכן, ארזו קצת חול או לכלוך בחלק התחתון של החור, כמו גם בדפנות של רירית הבריכה. כשתסיים, בדוק כדי לוודא שהרפידה שלך עדיין ישרה.

עכשיו לאחר שזה נעשה אתה יכול לקשט את הבריכה שלך. דרך קלה להגביר את האטרקטיביות של בריכות גן מעוצבות היא על ידי הנחת כמה חלוקי נחל נקיים בתחתית הבריכה. שכבה אחת היא כל מה שאתה צריך. הוספת כמה אורות סולאריים תגרום לזה להיראות יפה בלילה מבלי להעלות את חשבון החשמל שלך. אם אתה רוצה לתת אם מראה אורגני יותר שקול למקם כמה אבנים של צמחים סביבו.Source by Charles T Allen

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved