אננס – הסימן האוניברסלי של הכנסת אורחים

/
/
/
290 Views

האננס כבר מזמן סמל פופולרי לאירוח וידידות. לסמליות זו יש היסטוריה ארוכה שהחלה כאשר כריסטופר קולומבוס ואנשיו נחתו על האי הידוע כיום כגוואדלופ במסע הגילוי השני שלהם. בשנת 1493, כריסטופר קולומבוס החזיר את הפרי לאירופה מהמסע שלו דרך האיים הקריביים. מלך הפירות הטרופי הזה הוכתר על ידי האנגלים כ"אננס" בגלל הדמיון שלו לאצטרובל ומרכזו העסיסי, שהזכיר להם תפוח.

עבור הקאריבים, האננס סימל הכנסת אורחים, והספרדים למדו עד מהרה שהם יתקבלו בברכה אם מניחים אננס ליד הכניסה לכפר. הסמליות הזו התפשטה לאירופה, אחר כך לצפון אמריקה הקולוניאלית, שם הפך למנהג לחצוב צורת אננס בעמודים בכניסה למטע. משפחות לעתים קרובות שמים אננס טרי במרכז השולחן כאשר היו להם מבקרים. זה לא היה רק ​​מרכז צבעוני אלא סימל את קבלת הפנים והאירוח הגדולים ביותר למבקר. לאחר הארוחה הפרי יוגש כמדבר מיוחד.

אני אוהב את העובדה שלמשהו פשוט וטעים כמו אננס יש היסטוריה ארוכה והוא משמש עד היום לקבלת אורחים. בבית שלי יש לי שלט קבלת פנים עם אננס גדול במרכז ומעל האננס כתובות "ברוכים הבאים חברים ומשפחה". יש לי גם מגש כסף רב תכליתי עם אננס, שלפעמים אני שמה לראווה על מדף או משתמש בו להגשת גבינות וקרקרים. אני מקווה שהאורחים שלי מבחינים באביזרי האננס בבית שלי!Source by Beth Crenshaw

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved