איך לקשט את סיר הפורטה שלך לחוויה טובה יותר?

/
/
/
451 Views

השירותים שלך יכולים לקבל מראה קלאסי יותר, על ידי שימוש בקישוט חיצוני. הרעיון חייב להיות לגרום להם להיראות מסבירי פנים מבחוץ. מקשטים אותם בפרחים, זרים ואפילו מחצלות קבלת פנים שיכולים לסייע רבות בהפיכת הסירים להראות מסבירי פנים ונעימים.

ניתן להשתמש בתאורה נכונה כדי להשפיע בצורה מבריקה. רוב האנשים ידמיינו חללים חשוכים שקשה לנווט בהם בכל פעם שמוזכר המונח חדרי רחצה ניידים. הוסף כמה אורות דקורטיביים בתוך היחידות כדי להביא את התמונה הנכונה למוחם של האורחים שלך. זה יעניק לפורטה-סירים משיכה מפתה שהמבקרים שלך יעריכו מאוד.

השקעה בכמה תוספות וציוד חיוני לשירותים תביא את היחידות שלך לשלב הבא. מומלצים בחום ציוד חיוני ושירותים נוספים שיכולים לשפר את הנוחות של האורחים. מלבד אספקת נייר טואלט, אני מספקת גם סל עם מנטה נשימה, איבופרופן ומוצרי היגיינה לנשים. זה ייתן למבקרים את הרושם שאכפת לך מהם ושתכסה אותם גם אם הם לא דרשו או ביקשו.

סירים רגילים יכולים להיראות דלילים ולא מושכים וזה אומר שהוספת כמה קישוטים בהזמנה אישית תהיה נהדרת. שקול להפוך אותם לאחד עם האירוע שלך על ידי שימוש באותם צבעי נושא וקישוטים כמו אלה של האירוע שלך. הרכבת אומנות ממוסגרת או ציור על אחד הקירות יעניקו גם ליחידות השירותים תחושה מרעננת ומפרגנת.

כמה נגיעות נוספות רק יעצימו את החוויה. לדוגמה, ערכת מראה בגודל מלא שבה המבקרים שלך יכולים להשתמש כדי לבדוק את עצמם לפני שהם עוזבים את השירותים ולהדליק כמה נרות כדי להעניק לאזור אפיל וריח מושך. כל מאמץ נוסף, קטן או גדול, שתשקיע יבהיר למבקרי האירוע שלך שעשית את המייל הנוסף כדי לגרום להם להרגיש טוב ונוח.

חובה נוספת היא הקמת עמדות שטיפת ידיים. רוב האנשים מהססים להשתמש בשירותים ניידים בגלל ענייני היגיינה. אם נוכל לכלול עמדות שטיפת ידיים בודדות עם מים מתוקים כך שכל ביקור בשירותים גורם לאורחים שלכם להרגיש נקיים ורעננים לחלוטין.

מומלץ גם להחזיק כמה יחידות נכים של שטיפה. לכל מי שיש לו חששות בניידות, יהיה משב רוח משימוש בשירותים. ליחידות מיוחדות אלו מנגנון שטיפה המאפשר תהליך מהיר יותר ושימוש קל. אנו מציעים שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר ולקוחות יכולים להרגיש חופשיים ליידע אותנו על הצרכים שלך ועל רמת הסיוע שאתה צריך כדי להפוך את השירותים הניידים שלך לפונקציונליים, מזמינים ומושכים מבחינה אסתטית.Source by Cindy Sarah

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved