איך לבנות מזרקת גן מים

/
/
/
255 Views

מזרקות לגינה הן אביזרים לבריכות מים – בין אם הן קטנות או גדולות. קולם של מים זורמים, בין אם זה אדוות או מפל, הם כל כך מרגיעים שהם מצטברים לשקט ולשלווה של חוץ.

יש כל כך הרבה מזרקות לבחירה. אתה יכול ללכת על המזרקות הדרמטיות שעשויות מאבן יצוקה. אתה יכול לחסוך מקום על ידי ללכת על מזרקות קיר. יש כל כך הרבה גימורים לבחור. יש את מזרקות קיר הגן שמתאימות לשימוש פנימי וחיצוני כאחד. ישנם גימורים מאבן חול המוסיפים משיכה יוקרתית.

גורמים נוספים שאנו מציעים לך לשקול לפני שתחליט על המזרקה האידיאלית עבורך הוא מצב מרחב המחיה שלך. האם הגינה שלך גדולה מספיק כדי להכיל את המזרקות החיצוניות עשויות נחושת, אבן ופיברגלס? מזרקות אלה הן בדרך כלל כל כך גדולות שאלו שיש להם גינות גדולות מחשיבים אותן כמרכז החיצוני שלהן.

גורם נוסף שקובע את סוג מזרקת גן המים שאתה רוכש הוא אם יש לך חיות מחמד. אם המזרקה שאתה מקבל היא בגובה הקרקע, אז חיית המחמד שלך עשויה לחשוב שזו אמבטיה, או יותר טוב בשבילו, בריכת שחייה. לפעמים, הם אפילו ישתו ממנו.

עבור אחרים, מזרקות מים, לפי המראה שלהן, עשויות להרתיע. אתה לא צריך ללכת לקניון בעצמך ולבדוק כמה הם. ברור, אלה יקרים. יש לכם גינת מים ואתם כבר מסתפקים בתכונת מים המתאימה לנוף. מזרקת מים קטנה יכולה לעשות את העבודה. זה לא רק זול, זה גם דל תחזוקה. כל עוד אתה שומע את קריעת המים, העצבים שלך יהיו רגועים. למה צריך מזרקה גדולה, נכון?

אז החלטתם לבנות מזרקת גן מים משלכם. להלן השלבים:

1. התייעץ עם חשמלאי שיוכל להתקין את מפסק תקלת האדמה ליד הבריכה מעשה ידי אדם. אורך הכבל תלוי כמה רחוק המזרקה מהבריכה. באופן אידיאלי, הגינון עבור מזרקת הגן הוא סנטימטרים קרובים לפטיו, כך שבזמן שאתה נרגע במרפסת, אתה נרגע עם הקולות המגיעים מהמזרקה שלך.

2. הסר את העשבים השוטים שמסביב למקום שבו בחרת לשים את מזרקת המים שלך. בדוק שוב אם הקרקע ישרה. אז זה כאשר אתה חופר את הבור. זה המקום שבו תניח את תוחם הבריכה. על מנת שתקבלו את המידות המדויקות של החור, עקבו אחר פלסטיק ריפוד הבריכה המוכנה מראש ועקבו סביב האזור.

3. ודא שהחור שלך עמוק מספיק כדי להכיל את מזרקת גן המים שאתה חושב. השתמש בחול כדי למלא בין הרווחים. ניתן להשתמש בחול בתחתית מכיוון שהוא ניתן לגימור ויאפשר לך קל יותר להתאים את גובה הבריכה למזרקת גן המים שלך.

4. לפני הזלפת מזרקת גן המים יש לבדוק האם הקרקע ישרה, מלפנים ומאחור, ימין ושמאל.

5. עכשיו אתה מוכן לשים את מזרקת גן המים שלך. אם הריכוז העיקרי שלך בקיום מזרקה הוא הקישוט, אז אתה צריך לבנות מזרקה זולה מספיק כדי שתוכל לעמוד בעלות הכוללת. ודאו כי תוכלו לחסוך יותר לאחר שביצעתם את העבודה בעצמכם מאשר ברכישת אחד וטכנאים שיתקינו אותו עבורכם מלכתחילה.

6. זה יכול להיעשות ללא אינסטלציה, למען האמת. אתה יכול פשוט לקדוח חורים בתחתית ה'פסל' שלך ואז עוד אחד בחלק העליון. עם סכין, אתה יכול להגדיל את החורים כך שזה יאפשר לצינור הפלסטיק לעבור בקלות.

7. פרק את המתאם של המשאבה שלך בחצי אינץ'. זה המקום שבו המים דוחפים החוצה. כעת, לאחר שצינור הפלסטיק הוזנה דרך הפסל שלך, אתה יכול להביא אותו מעל הבריכה מעשה ידי אדם.

8. מלאו את הבריכה במים על ידי הכנסת המשאבה למים, תנו לצינור להיות שקוע אך במקביל, וודאו שהוא נשאר תלוי בתחתית הפסל. בדוק שוב שזה מתאים מעל מתאם המשאבה.

9. חברו את המשאבה לשקע וצפו בסילון המים יורה החוצה מהפסל. אתה תיהנה מזה יותר כי הידיים שלך אחראיות לפרויקט הזה.Source by Lee Dobbins

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved