אופנה אחרונה, עיצוב מטבח אפור

/
/
/
295 Views

הבית שלך וכל חדר בו צריכים להתאים לחומרי האופנה העדכניים ביותר, ריצוף, מחצלות, צבעים, טרנדים, האורות, הכריות, ריהוט המטבח והכל. אז רק אתה תוכל לחיות חיים מודרניים עם סטייל. כשזה מגיע לעיצוב המטבח אתה פשוט לא יכול לשמור בצד את עיצוב המטבח האפור.

כיום המבנה הספציפי הזה זכה לפופולריות רבה ככל שיותר ויותר בעלי בתים ממשיכים עם זה. כאשר אתה מפתח מחדש את חדר המטבח אתה יכול לחשוב על יישום העיצובים האפורים. כשאתה מקבל את פני כל החברים, בני המשפחה והקרובים שלך בבית, הם בהחלט מבקרים במטבח ומבלים שם הרבה זמן. מטבח בעיצוב אפור עם מעט פליטה בצבע שחור, קירות צדדיים ותקרה לבנים, ורצפות בצבע בהיר וכמה רהיטים מנוגדים מסביב יקבלו את פני האורחים בצורה מושלמת.

ניתן ליישם מעט ריהוט עץ נוסף מסביב כדי להגביר את הזוהר של החדר האהוב, המטבח. עיצוב מסוג זה למטבח שלך בהחלט יכניס כמה צבעים מודרניים ויזמין יותר מקום מסביב. הצבע, מרקם הדפוס והסגנון של עיצוב אפור פשוט מדהימים. ניתן לצבוע את הארונות בחדר המטבח גם באפור כדי להתאים לסביבה. משטחי דלפק בצבע כחול רזה והשפריץ השחור בפינה יכפילו את המראה. ניתן לצבוע את קולט האדים ועוד כמה אביזרים על הקירות בעיצובים ודפוסים שחורים כדי לסגנן את המטבח. שטיח רצפה חוזה יאיר את הסביבה מסביב לקצת אוכל, חטיפים, ארוחת ערב, מסיבות או סתם מנוחה.

האופנה האחרונה של היום היא בהחלט עיצוב מטבח אפור וזה צובר פופולריות תוך זמן קצר בכלל. כאשר במת המטבח אפורה, יש גוונים של שחור על הקירות, הריצוף מכוסה בשטיחים בצבע ניגוד וגם הקירות מוצללים בצבעים בהירים, כמה מכשירי מתכת או נירוסטה מסביב בארונות ובמגירות יהיו מושלמים. את הצבעים הקרים מסביב במטבח אפשר לחמם על ידי פירות, פרחים, קערת חטיפים וכמה משקאות. איי מטבח אפורים יהיו מושלמים עבורכם להזמין את האורחים והחברים ולהביא אותם למטבח לקצת מנוחה, אוכל, הנאה וגם כיף. מדף מובנה לשמירת הספרים וכמה יצירות אמנות במראה טרנדי יהיו מושלמים לפרסום עוד מעט אופנה, אור, זוהר במטבח.Source by Phil Caxton

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved