אבנים דקורטיביות לעיצובי נוף

/
/
/
435 Views

בימינו, בעלי בתים רבים אוהבים להשתמש באבנים דקורטיביות בפרויקטי הנוף שלהם. אבנים דקורטיביות כמו אגוזי מלך, Western Sunrise, Arctic rainbow, אריחים ספרדיים, חלוקי אגוז, חלוקי סיליקה ו-Royal Gorge מציעים מראה קלאסי לנוף שלך.

ישנן כמה חברות אספקת נוף המספקות מגוון אבנים דקורטיביות לקישוט חיצוני. אבנים אלו אינן דורשות יותר תחזוקה. אתה פשוט צריך לשטוף אותם עם צינור גינה, בכל פעם שהם הופכים משעממים.

אבנים דקורטיביות כמו חלוקי ביץ'ווד הן אבני סיליקה מעשה ידי אדם וצבען חום. הם קלים ופשוטים מאוד להתקנה. הם מציעים רקע מעולה לעיצוב הנוף שלך. אתה יכול להזמין את האבנים היפות הללו בכל חברה אמינה לאספקת נוף.

Royal Gorge הוא עוד סוג של אבן יפה שמוסיפה יופי לפרויקט עיצוב הנוף שלך. אתה יכול להשיג אבן דקורטיבית זו מחברות אספקת נוף. אתה יכול להתקין אותם בקלות ויכול לשפר את האלגנטיות של הגינה שלך. אתה יכול להשתמש באבנים דקורטיביות אלה בין הריצוף בצורה יצירתית ויכול ליצור עיצוב נוף ייחודי.

נאגטס אגוזי מלך הם סוג פופולרי של אבנים דקורטיביות המגיעות מנהר מרימאק ליד סנט לואיס. האבנים היפות הללו מציעות פתרון כלכלי לבעיות עיצוב הנוף שלך. בניגוד לדשא או ריצוף, הם אינם דורשים יותר עבודות תחזוקה. אתה יכול להשתמש בהם בחצרות פטיו, בחניות ביתיות ובכל מקום בגינה.

אתה יכול להתקין את האבנים הדקורטיביות ישירות על האדמה בגינה שלך. עם זאת, רצוי להשתמש בקרום, אשר יכול לעזור למזער את הצמיחה של עשבים שוטים. זה בתורו יכול להפוך את פרויקט הנוף שלך למושלם וללא תחזוקה.

אבני דגל ואבני קיר משמעותיות למראה הנוף שלך. אתה יכול להשיג מגוון אבני משטח כמו אבן מרצפת כחולה אוהיו, אבן משטח קנדית Buff ואבן משטח צפחה חברת אספקת נוף. שימוש באבן משטח בפרויקט עיצוב הנוף שלך יכול להציע מראה בולט לנוף שלך. בנוסף, אבני משטח מסייעות לשמור על משטח קריר בגינה שלך, גם אם היא מקבלת אור שמש ישיר.

אבני קיר חשובות לא פחות עבור פרויקט הנוף שלך. אתה יכול להשתמש בזני אבן קיר כמו אבן שריון, אבן גיר קנדית ואבן קיר קנדי ​​עבור כל פרויקט עיצוב נוף הדורש אבנים מוערמות. אתה יכול להשתמש בהם עבור קירות תמך, גבולות סביב גינות ובריכות או עבור קירות עומדים חופשי.

מוצרי אבן רוזטה הם אבן קיר באיכות גבוהה המושלמת למדרגות ולנופים. כדאי לחפש ספק מועדף של מוצרי Rosetta Stone Walls, Steps או Accent. יש להם את המומחיות בעיצוב ובהתקנה להפוך את הנוף שלך לחלל יפהפה שתאהב ותהנה ממנו במשך שנים רבות.Source by Dave Morrow

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved